Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jogos a féltékenységem és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a féltékenységem és a félelmem vagy higgadjak le inkább?

Figyelt kérdés
Van egy párom már lassan 5 éve, és van egy lány ismerőse akivel bulizni jár. Ez a lány félreérthető dolgokat írogat a páromnak ami engem zavar. Arra gondolok, hogy pl. szétszednélek ha itt lennél mert a csaj éppen buliban van a párom meg velem. Kölcsönösen ránézhetünk egymás levelezéseire úgyhogy erre nem kérek olyan választ, hogy de gáz amiért megnézem. :) Célozgat, hogy ne éljen le egy életet boldogtalanul, csak úgy a semmiből jött ez is pl. Szerintem tutira kell neki a pasim. Mi teljesen különbözőek vagyunk, ez a tipikus ellentétek vonzzák egymást van nálunk. Ő szeret bulizni én nem. De ezzel nincs bajom, a csajokkal már annál inkább, főleg ha ilyeneket írogatnak. Most nagyon féltékeny vagyok, vagy fölösleges? A párom mondja, hogy szeret, sokat vagyunk együtt, de amikor elmegy egy ilyen libával este 9-kor és másnap reggel 8-9 körül esik haza azért ott már bármi elképzelhető, vagy nem? A párom jól néz ki, bár ő nem tartja nagyra magát, pedig azért döglenének utána a csajok...tudom :) 27/L

2013. jún. 18. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Rúgd nyakon a libát. Ne hagyd már magad.
2013. jún. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Illuminált ***** válasza:
11%
27 évesen itt vársz választ? hát, gratula... de ha ez kell: félrek úrt? igen? akkor jogos, de kit érdekel? nem? akkor nem, de kit érdekel? állj már a saját lábadra
2013. jún. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem az sincs rendben, hogy mindig nelkuled jar el bulizni. Ertem en, hogy te nem szeretsz bulizni jarni, de neha elmehetnel vele, o meg jarhatna nelkuled kevesebbet. Jogos, mert egy olyan pasinak, akinek baratnoje van ne irogasson senki ilyet, habar lehet a parod ezt ugy reagalna le, hogy tulreagalod az egeszet.
2013. jún. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves illuminált, így kis betűvel...most is talán illuminált állapotban vagy? Ha nincs értelmes válaszod akkor húzz innen a p*csába!!! Az emberek nem kíváncsiak az ilyen gyökerekre mint te... :) Mosolygós napot neked!
2013. jún. 18. 18:52
 5/12 A kérdező kommentje:

Mi rengeteget beszélünk erről egyébként,de az hozzátartozik a történethez, hogy a bizalom az kissé ingoványos...ezért kérdezem, hogy csak én pörgetem magam a témán vagy az van, hogy le akarja nyúlni a pasimat, mert nem tudom már eldönteni, hogy ezt csak én gondolom így. Nem szép a csaj amúgy, de nagyon csinos. És milyen érdekes, épp most dobta ki a pasija egy másikért. Szóval aki vigasztalni kell...én is nő vagyok és ismerem ezeket a játszmákat. Amikor a csaj hátulról támadásba lendül az már régen nem jó. És féltékeny is, amikor pl a párom írja neki, hogy moziba megyünk, vagy hazajönne hozzám szeretkezni (nem így de olyan kis viccesen) akkor fura reakciói vannak. A legutóbbi, hogy feszült a pasim a munkája miatt is és valljuk be néha miattam is, amikor kattogok és agyalok mint most is, és azt írta ez a libuska, hogy mi van nem volt szex tegnap??? Szóval ez az elhagyatott, csalódott, féltékeny, bunkó reakció, hogy neki most nincs ilyen. És persze tervezésbe is lendült, mennek-e 22-én bulizni...de nem mennek mert velem lesz.


Azért nem megyek vele mert én nem szeretem azt a zenét...ő house partykra jár, rendezvényekre, debut yacht pl nem tudom mond-e valakinek valamit. Ez nem az én világom, és nem is bírnám ki reggel 6-ig, mert a hajó akkor kötött ki...ezen a bulin pont nem volt amúgy, de ők reggelig nyomják. Én ilyen kis intellektuálisabb vagyok, inkább kiállításokra megyek és nem rongyot rázni, vagy a csajokkal beszélgetni. :) Ő is benne van ebben, de nem akarom teljesen magamhoz láncolni, ha erre neki szüksége van akkor legyen, csak ne csajozzon. Ennyi az elvárás, ja és hogy ne narkózzon. Ez nem olyan nagy kérés szerintem.

2013. jún. 18. 19:03
 6/12 anonim ***** válasza:

:)

Szerintem alapból nem kellett volna hagyni,hogy NŐVEL menjen el bulizni.Menjen persze,de a fiú haverjaival!

Tudod milyenek manapság az emberek -férfiak,nők egybeértve- leszarják hogy van párod...sőt,sajnos azt is egyre inkább leszarják hogy barátok vagytok...

Ja,és ne csodálkozz hogy ha ezt felhozod a barátodnak " szemét " leszel,hogy " ok nélkül féltékenykedsz " stb... jó duma :)

2013. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A párom MÁR úgy reagálja le, hogy ez részben jó és részben rossz, hogy féltékenykedek. Jó, mert szeretem és rossz mert szerinte semmi okom nincs rá és neki eszébe sem jutott volna, hogy összejöjjön ezzel a csajjal. Na de akkor miért adja alá a lovat? Írta a csaj, hogy elkezd combra és popsira edzeni...pasim: szerinte nincs rá szükség. Ez nem gáz önmagában, de ha azt hozzátesszük még, hogy ők EGÉSZ nap fészelnek munkaidőben is és hétvégén is és lehet a csaj is felköltözik Bp.-re akkor azért naaaa. De amúgy sokszor úgy érzem, hogy attól izgalmas a kapcsolatunk, hogy különbözőek vagyunk de ez ugyanekkora hátrány is sajnos. Mert tudom, hogy azt az érzést nem fogom neki megadni, hogy dübörög a zene és ott tekergek körülötte mindenki előtt. Viszont ez a lány megadhatja ezt neki, sőt akkor valószínűleg péntektől vasárnapig tombolnának ha van rá pénz. És rossz ezt tudni. Nincsenek illúzióim, tudom, hogy mit tudok adni neki és mit nem. Az is rosszul esett, hogy 3 csajjal volt open air-en. Ilyenkor hisztizem néha úgy szolidan, hogy azért ne akarja felvágni az ereit de azért elgondolkodtat, hogy ő mit érezne ha én is ezt csinálnám?

Az, hogy minek engedem el..ezen már rég túl vagyok, sajnos ha magadhoz akarsz láncolni valakit és elvárod, hogy feladja a saját személyiségét az hosszútávon semmire jóra nem vezet. Én azt szeretném, ha valamilyen kompromisszum születne ezzel kapcsolatban. De tele van nő ismerősökkel akik mind partyarcok. Miattam visszavett ebből, de a libák maradtak :( Én meg féltékeny vagyok. Az okom annyi rá, hogy egy éve az egyik ilyen kis kedves partyarc "barátnő" a melleiről küldött képet neki :) Édi, nem? Ebből volt vita, hiszen én egy olyan nőt sem ismerek aki kérés nélkül ilyen képet küldene, mert a válasz ez volt, hogy ő nem kérte csak kapta. És itt kezdődött a féltékenységem, 1 éve kb. De ez most egy másik lány, azzal már csak ritkán beszél. Jó hülye vagyok én is, ugye? Komolyan kérdezem!! Építő jellegű válaszokat várnék, esetleg saját tapasztalatot hasonló esetben! Köszi mindenkinek az eddigi válaszokat :)

2013. jún. 18. 19:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Nézd,lehet,hogy mi vagyunk a barátommal túl konzervatívak,de nálunk ez baromira nem férne bele. Neki is vannak lány barátai, akikkel szokott beszélgetni, de (és ezt a barátom mondta), hogy ha már vmelyik félnek barátja/barátnője van, akkor ez az állandó közös táncolós/tombolós esték nem férnek bele. Az más lenne,ha lenne egy vegyes társasága,akikkel időnként elmegy táncolni, de ilyen rendszerességgel az se férne bele sztem,pláne, hogy egy csajjal mászkál állandóan, akivel még facebookon is nonstop cseverésznek. Az engem se zavar, ha egy lány barátjával elmmennek és bedobnak egy sört és eldumálgatnak, őt se zavarja a forditottja,de én ezért tuti szakítanék. Ne legyen igazam és remélem nem így van,de azok alapján, amiket írtál, tuti biztos, hogy előfordult, hogy történt valami közte és a lány között...Ha nem is feltétlen szex,de a buli/tánc/alkohol kombó hevében csókok,egymáshoz simulások biztos, hogy voltak. Én nem tudnék benne megbízni.
2013. jún. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nekem is volt egy nagyon közeli fiú barátom. Semmi nem volt köztünk fizikálisan,nem is lett volna soha,de lelkileg nagyon megértettük egymást. Na és miután barátnője lett, egyrészt nekem eszembe nem jutott ilyeneket írni neki, sőt még fokozottabban ügyeltem arra, hogy ne írjak semmi félreérthetőt, hanem kizárólag baráti dolgokat, nehogy probléma legyen belőle. A másik, hogy nem cipeltem őt állandóan buliról bulira, mert tiszteletben tartottam azt, hogy mostmár ez nem való. Tehát ha szórakozóhelyre mentünk is együtt,akkor vagy több másik emberrel, de kettesben sosem. Biztos, hogy a lánynak van valami hátsó szándéka.
2013. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Illuminált ***** válasza:

Kedves féltékenylány

Ha nem vagy kíváncsi a gyökerekre, akkor ne tegyél fel idióta kérdéseket, pláne olyat ne, ami nem illő a korodhoz. Valószínűnek tartom, hogy a bikád emiatt megy félre. Tegyük hozzá, meg is értem...

További szép napot neked, te gyökér :-)

2013. jún. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!