Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van a bnője/palija mellet egy harmadik személy aki megadja azt amit a párja nem? Hogyan csináljátok h nem veszi észre?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem tennék ilyet, ennyire az ember azért csak tiszteli a párját. Nem látom értelmét. Ha valami nem megy és nem lehet megbeszélni akkor hagyni kell nem megalázni így a másikat.
2013. jún. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
A megcsalás az egyik legundorítóbb és legpofátlanabb dolog!(legalábbis én így gondolom) Ha nem adja meg azt, ami neked kellene, akkor miért nem szakítasz? Vagy ennyire gusztustalan vagy? Szerinted melyik a jobb? Ha megbántod és hazudsz neki, hogy megcsalod vagy az, hogyha elmondod neki, hogy mi a gond és szakítani szeretnél?
2013. jún. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
első igazad van
2013. jún. 11. 23:04
 4/11 A kérdező kommentje:
nem én csalom hanem ő engem bennem van annyi h megmondom ha már nem kell
2013. jún. 11. 23:05
 5/11 anonim válasza:
Ha meg Ő csal meg téged, akkor miért nem hagyod ott a fenébe?
2013. jún. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tudom hogy igazam van :D na viccet félre téve mert ez a téma nem vicces. Ha csal téged akkor mutass neki utat. Elég értelmesnek tűnsz olyat keress aki értékel. Ha megbocsájtasz neki mert vissza dumája magát újra megfogja tenni. Talán nem most vagy nem az elkövetkező pillanatokban, de megteszi. Vagy ugyanúgy fenntartja ezt a viszonyt vagy egy másikat csak arról már nem fogsz tudni.
2013. jún. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mert rajta akarom kapni amikor enyelészik a másikkal most mg úgy teszek mint aki nem tudja de közbe meg alázom rendesen
2013. jún. 11. 23:09
 8/11 anonim válasza:
Ha rajtakapod, akkor az ugyan úgy, sőt talán jobban fog fájni neked legbelül. Jobb az, hogyha mondjuk pár cuccától megválsz például ami neki esetleg "fontos" (ha már te nem vagy az....) Én még ilyenkor se tudnám megcsalni a barátnőmet...
2013. jún. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
minden napja szenvedés lesz
2013. jún. 11. 23:15
 10/11 kolosszus22 ***** válasza:
A bosszúállósdinak nem látom sok értelmét, dobd a faszba és légy túl rajta, különben magaddal is ki fogsz cseszni.
2013. jún. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!