Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnöm gólyatáborba megy?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ulqiurra kérdése:

A barátnöm gólyatáborba megy? Szerintetek mire számithatok?

Figyelt kérdés

Nagyon félek hogy megy! Nagyon szeretem őt de azt mondja nekem ha olyan lesz a feladat ő elfogja vállani...


18/f



2013. júl. 15. 21:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz olyan feladat, hogy tegye szét a lábát, és akkor most mindenki átmegy rajta. Nyugodtan elmehet gólyatáborba, legyen bizalom köztetek, annyi.
2013. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
melltartókból kell kötelet csavarni és azzal lesz kötélhúzás az én barátnőmében ez volt. És kibírtam, nagyon ideges lettem mikor ezzel felhívott és elmesélte, de szerencsére aznap volt versenyem és végig idegből mentem, úgyhogy jól is jött :D
2013. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Olyan.. marmint milyen? En is voltam golyataborban es nem csaltam meg a baratomat pedig lett volna ra alkalom. Ha megcsal az nem a golyatabor miatt volt, ha csaladi nyaralason adodott volna ugy akkor is megtette volna. Ez nem mentseg, se nem kifogas. De attol, hogy elmegy nem biztos, hogy csinal is valamit.
2013. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha jó a kapcsolatotok, akkor semmi különösre. Jót bulizik, barátkozik, ennyi.
2013. júl. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

ííííííííyyyyyy

nemirigyellek!

ngyon nem...

amugy ha tényleg szeret, és nem piázik nincs okod aggodalomra.

ha viszont szereti a piát, a jó bulikat...huhhh ....

amugy nem a feladatoktól kell félned, sokkal inkább, hogy maguka gólyák, vagy sokkal inkább a szervező seniorok startolnak rá ha kacér fajta :)

2013. júl. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Megfogják basni!!!! Elfogja vállani. Vagy vállalni? Hát ez van:)
2013. júl. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szakíts vele és nem fog fájni, mert úgy nem tud felszarvazni.
2013. júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A kötélhúzás a melltartókból klasszikus :D én is hallottam róla. Sajna nem voltam gólyatáborban, mert ötödik osztály előtt váltottam iskolát, de amit az éppen sulimba jövő 9. osztályosok meséltek az valami elképesztő, nagyon ott lettem volna egy ilyenen, menj vele! :D
2013. júl. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Olyan feladat alatt azt érsd hogy erotikus feladatok... Pl csoki evés hasról
2013. júl. 15. 21:30
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát ez az. Ott a hangsúly, hogy "ha olyan lesz". Lehet nem lesz olyan közösségi ami "olyan lesz", de meglehet, hogy lesz egy pár kanos srác akik dugni akarnak. Azok kitalálni egy-két feladatot és szépen ott lyukadnak ki, hogy a csaj orálozik. Megeshet, főleg ha olyan, hogy "ha olyan lesz a feladat ő elfogja vállalni".
2013. júl. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!