Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnöm gólyatáborba megy?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ulqiurra kérdése:

A barátnöm gólyatáborba megy? Szerintetek mire számithatok?

Figyelt kérdés

Nagyon félek hogy megy! Nagyon szeretem őt de azt mondja nekem ha olyan lesz a feladat ő elfogja vállani...


18/f



2013. júl. 15. 21:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igazabol attol félek hogy vége lesz! Eddig sose voltam féltékeny, de msot szívem szerint megmondanám hogy ne menj! Nem akarom hogy rá menjen a kapcsolatunk... De alcohol hatása alatt egy ilyen helyen ahol minden a szexrol meg a bulirol szol... Sok olyat hallotam hogy a golyataborba megcsalas volt, olyan kapcsolatba ami eleg eros volt... Ne
2013. júl. 15. 21:39
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha egy hülye pitsa akkor elvállal ilyen undorító perverz dolgokat, de akkor meg mi a frásznak vagy ilyen csajjal? Ha normális akkor semmi gond nem lesz.
2013. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha szakítasz vele akkor kiderül mennyire fogja megviselni. Ha egy cseppet se fogja érdekelni, hogy dobtad akkor ez egy előrejelzés, hogy megcsalna. De elég egyértelmű az hogy "elfogja vállalni".
2013. júl. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
32%

Nem értem, mi van abban, ha csokit eszik valaki hasáról...


Nem szabhatod meg neki, hogy menjen vagy se. Ha bízol benne, elengeded. Ha nem bízol benne, nincs értelme a kapcsolatnak. Ilyen egyszerű.

2013. júl. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A csókolózás is gyakori feladat lehet. Több mint tíz éve az volt. Közös zuhanyzóhasználat is alap (fiú-lány).
2013. júl. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nálunk olyan is volt, hogy meztelenre kellett fiúkat vetkőztetniük. Félmeztelen lányok mindenütt.
2013. júl. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát ez szívás kérdező.
2013. júl. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Régi a kérdés, de megcsalt végül a gólyatáborban?
2017. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!