Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tegnap este részegen flörtölte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este részegen flörtöltem egy lánnyal, adott a számra egy puszit. Ez megcsalás?

Figyelt kérdés
Hulla részegre ittam magam és elkezdtem flörtölni egy lánnyal, erre ő adott egy puszit a számra, de igazából ő nem flörtölt velem, csak azért adta, hogy végre befejezzem. Aztán továbbra csak barátilag voltunk együtt az este, én sem éreztem többet iránta, még csak szexuálisan sem. Ez megcsalásnak számít? Barátnőm van és nem tudja. Ti elmondanátok? Félek elmondani neki. Biztos vagyok benne, hogy többet nem történik ilyesmi meg, annyira bűntudatot érzek ez miatt. Egyébként csak azért flörtöltem mert mióta barátnőmmel együtt vagyok, azóta egy idegen lánynál sem próbálkoztam. Egy fajta önbizalom növelésnek indult.

2013. aug. 6. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne mondd el. Ez a legjobb, amit tehetsz.
2013. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Egy fajta önbizalom növelésnek indult."


Itt kezdődik a vég.

2013. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BlackSword ***** válasza:
Ne igyál, ha nem birod...
2013. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondd el, mert ez az őszintéség jele, és aki őszinte, abban lehet megbízni. Ha ezt a barátnőd is hasonlóan így gondolja, akkor ezzel teszel a legjobbat.
2013. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Velem történt hasonló én elmondtam és megbocsátott.
2013. aug. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
te egy nagy se**fej vagy...nem érdemled meg a barátnődet!!
2013. aug. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!