Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A megcsalás feldobhatja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalás feldobhatja a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, 16 éves volt, amikor összejött a mostani párjával (már vőlegénye). De a szerelmük nem volt olyan művészi, mint a filmekben. Bizony, amikor laposodott a kapcsolat barátnőm megcsalta a párját és olyankor mindig rájött, hogy a párjával jobb, na meg kis is tombolta magát így. Már 2.5 éve viszont nem csinált semmi ilyet, lenyugodott és nagyon jól elvannak, már jegyesek és biztos, hogy együtt is fognak maradni. (24 éves barátnőm). Furcsa, nem furcsa több embert ismerek, akiknek egy megcsalás feldobta a kapcsolatát. Mert az ember anélkül tapasztalhat dolgokat, hogy felrúgná a kapcsolatát. Persze, lehet mondani, hogy egy jól működő kapcsolatba erre nincs szükség, de ne felejtsük el, hogy tízes éveik végén, húszas éveik elején járó párokról beszélünk, akik még csak egymással (vagy max 1-2) emberrel voltak. És a megcsalás alatt is csókot értek, nem szexet. A szex (legalábbis nekem) már nem férne bele. Nem készülök megcsalni a páromat, de elgondolkodtam rajta, hogy talán az ismerőseim egy részének (akik megcsalták már a másikat) azért van még meg a kapcsolata, mert megtették? Ti hogyan látjátok? Emellett olyan is van sok (pl én és párom is) hogy pár hónap szakítás, aztán újult erővel megint együtt. Talán az lehet az oka, hogy az ember vágyik az újra, de az nem azt jelenti, hogy a régit (a megszokottat) nem szereti? Ti hogyan vagytok ezzel?

2013. aug. 16. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. aug. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez marhasag, ha szeretsz valakit, eszed agaban sincs megcsalni.
2013. aug. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első, amit linkeltél :D KAMU! Valami gyökér írta ki, aki utálja a nőket és így akarta lejáratni őket. Mellesleg mint ahogy írtam, én NEM csalom meg a párom, csak pont erről beszélgettünk tegnap, hogy milyen fura, hogy azok az emberek együtt maradtak, család, gondolom majd gyerekek, stb.
2013. aug. 16. 16:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz lehet, fõleg a pasiknak kell egy kis újdonság, attól még ugyanúgy szeretheted a párod, mert az csak sex, én így gondolom, hajtja a pasikat a vadászösztön:-) Azért kíváncsi lennék egy olyan hölgy véleményére is aki így dobta fel ellaposodott kapcsolatát:-)
2013. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem egy barátnőm így dobta fel és azóta már jegyesek, ahogy írtam :D
2013. aug. 16. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!