Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek az megcsalás, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az megcsalás, ha a 27 éves barátnőm csókolózott a barátnőjével a discóban?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert a kapcsoltunk elején (3 éve) megegyeztünk, hogy már a csók is megcsalás.

2013. aug. 17. 15:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
nem.
2013. aug. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szerintem ha a saját neméből választ akkor nem megcsalás. Nálunk is van egy ilyen megállapodás, hogy a csók is megcsalás, de ha nővel csinálom, akkor nem:D
2013. aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
no
2013. aug. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Nálam úgy röpülne, hogy a lába nem érné a földet.
2013. aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ezt hívjuk mázlinak.
2013. aug. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azért csókolóztak mert részegek voltak, vagy azért, mert van benne leszbi hajlam?
2013. aug. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

mindenképpen van benne lezbi hajlam, hetero nő nem smárol másik nővel, akármilyen részeg

am jó bőr a barátnője?

mert ezek szerint a csajod elég nyitott ilyen szexuális téren, próbáld meggyőzni, hogy csináljátok egyszer hármasban

2013. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

#2 "szerintem ha a saját neméből választ akkor nem megcsalás."

Szóval ha én (F 30) mondjuk csak úgy megd*gok egy másik pasit, akkor azzal nem csalom meg a barátnőmet. Mert ugye azonos nemből nem megcsalás. Jó tudni...

2013. aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hát bevoltak nyomva az biztos, mert itthon ittak, amúgy 4en voltak. Nekem kellett kocsival elvinni őket :)


Leszbi hajlam sztem nincs benne, mert amúgy full ilyen falusi házias típus. Ezért is lepődtem meg a dolgon.

2013. aug. 17. 15:44
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

Barátom smacizna pasival, repülne, hogy a lába se érné a földet. Nehogy már én tegyem meleggé...

És ugyanígy, ha férfi lennék, az én szememben a nő-nő párosítás is teljes mértékig megcsalás lenne. Csak mert nő? Akkor is, másik személy, nem én. És csókolóznia csak velem kéne, ha már járunk, nem?

2013. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!