Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti ezen továbblépnétek? Friss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezen továbblépnétek? Friss kapcsolat rossz kezdettel.

Figyelt kérdés
Először találkoztunk többheti facebook beszélgetés után a mostani barátommal és egyből 4 napot együtt töltöttünk mert máshol lakik és jól éreztük magunkat..hazament ezután és írogatott az exének olyanokat hogy újrakezdhetnék, nem rontottak el semmit és hasonló szövegek. Erről én nem tudtam, ismét találkoztunk és véletlenül mikor előttem lépett be a levelezésbe megláttam mit beszélgettek- a lány nagyon elutasító volt. természetesen vita lett belőle, azóta nem beszél a lánnyal és azt mondja szerelmes lett belém ...3 hét telt el. de nem tudom bennem van egy félsz hogy mi van ha csak felejtésre használ azóta is? Hozzáteszem ők csak azért szakítottak már több mint 1 éve mert a srác kiment külföldre és a lány nem várt rá hanem szakított...azóta először jött haza a srác és azt mondta ez kavarta fel....véleményt kérek , normálisat.

2013. aug. 22. 03:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
egyértelmű hogy még az exét szereti, téged pedig felejtésre használ:) szerintem minnél hamarabb felejtsd el őt.
2013. aug. 22. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha jól esik, hogy hülyét csinálnak belőled és te is magadból, akkor maradj vele.
2013. aug. 22. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és ha már tényleg sikerült neki elfelejtenie? csak nem hiszek neki..
2013. aug. 22. 03:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle és ha úgy érzed, hogy hiszel neki, akkor adj 2. esélyt. Ennél okosabbat nem tudok mondani, csak elmondtam, hogy szerintem jobb lenne ott hagyni. De ugyebár én nem ismerem se a barátod, se téged.
2013. aug. 22. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Úgy látszik neked nagyon bejön a srác. Ezért nem veszed észre, hogy csak pótlék vagy a számára.
2013. aug. 22. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Tiszta sor. Ha még csak most ismerkedtél meg vele, akkor nem érdemes pazarolni rá az időd. Ez elég disznó hozzáállás tőle, mondom ezt férfiként. Lehet, hogy úgy érzed nem találnál most jobbat, de ez egyszerűen értelmetlen lenne. Tudom, hogy egy monitor elől könnyű a szavakkal dobálózni, de ha végiggondolod saját magad, rájössz, hogy igazam van. Nehéz egy döntést meghozni, de ha rám hallgatsz, elkerülöd ezt a pasast.
2013. aug. 22. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
amikor elvakít a szerelem...
2013. aug. 22. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én ugyanebben helyzetben vagyok, csak én lány vagyok. Vagyis a pasim van a Te helyzetedben. Az exem vissza akart jönni két hete és majdnem rá is beszélt, hogy találkozzunk. De én beleszerettem az új srácba és ezért a régit elküldtem.

Szóval szerintem simán lehet, hogy az együtt töltött idő hatására benne is megváltoztak az érzelmek és feléd billen a mérleg. Szerintem adj még neki időt, figyelj a jelekre és a beszélgetéseikre ha teheted de legjobban arra hogy veled kettesben milyen...

2013. aug. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért irja mindenki, hogy pótlék vagy?? Szerintem ez egyáltalán nem ilyen egyértelmű!

Saját példámból indulok ki, talán az elején valóban azért vágtam bele az ismerkedésbe mert felejteni akartam de kapcsolatba sose mentem bele CSAK EZÉRT.

Átváltozott valódi érdeklődéssé egy idő után a dolog, mert megfogott a srácban valami. Onnantól az exem fejre is állhatott esélye nem volt..

Persze nem mindenki egyforma de szerintem le lehet vágni, ha valaki csak azért van veled. Megint a saját példámból indulok ki én akivel csak azért ismerkedtem, hogy a régit elfelejtsem azzal teljesen máshogy viselkedtem mint a már emlitett sráccal aki valóban érdekel..

Szerintem az esélyt szerintem add meg neki, de légy óvatos. Bizonyítson!! Bizonyítsa be, hogy komolyan gondolja és nem csak addig kellesz amíg az exe be nem adja a derekát. Lehet, hogy nincs túl még az exén de nem lehetetlen megfogni magadnak így sem... engem is megfogott az új :)

És ha igazán bejöttél neki, ha szeret nem fog visszamenni az exéhez persze minden ember és helyzet más. Ha sok sok évet töltöttek együtt azt nehéz überelni de nem lehetetlen. Azon légy, hogy minél jobban érezze magát Veled de ha azt látod, hogy még ezután is visszavágyik az előzőhöz akkor hagyjad, tényle felejtős.

2013. aug. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legalábbis légy óvatos, ne ugorj bele túl gyorsan a kapcsolatba.
2013. aug. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!