Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is van olyan ismerősötö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is van olyan ismerősötök, aki ha kicsit összekap a pasijával pakolja is ki a férfi ellenes idézeteket és beállítja az állapotát "egyedülálló"-ra? És ha kibékülnek, akkor meg nyáladzik össze-vissza?

Figyelt kérdés

Nekem két ilyen csaj ismerősöm is van.


Mi a véleményetek az ilyen csajokról? Szerintem nevetségesen szánalmasak.. és nem is lehet őket jobb belátásra bírni, hogy ez gáz.



Most nem olyan válaszokat kérek, hogy "nincs FB-m" stb. mert én is utálom, pl. ilyenek miatt csak mivel sok ember nem lát a FB-n túl ezért kénytelen vagyok ott maradni, ha beszélgetni szeretnék velük.. pedig én találnék más módot is beszélgetésre.. de ez már egy teljesen más téma!!


2012. nov. 6. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Utálom az ilyen feltűnési viszketettségben szenvedő kis r*bancokat... a legtöbbjük csak azért teszik ki hogy a bnői írjanak hogy "jujjj kincs mondjad mitörtént? - semmi csak a f*sz (akit 2 napja imádott) azt merte mondani hogy hülye vagyok, őri hari és ma este beb*szunk jó?"

nah az ilyenektől felfordul a gyomrom és törlöm a francba akár ismerem akár nem nem érdekel mert idegesít.

Elég hosszú vélemény volt :D

a lényeg hogy utálom az ilyeneket... -.-" szánalmasak...

2012. nov. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szimplán törlöm az ilyet.
2012. nov. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem vagyok facebook-on.
2012. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó, akkor nem csak az én ismerősi körömben szokás ez..
2012. nov. 6. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek hála Istennek ilyen ismerőseim...de kerülném őket mint ördög a szenteltvizet
2012. nov. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sajnos ismerős a helyzet..szerintem nagyon gáz az összes ilyen:/ 16/L
2012. nov. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

van ilyen ismerősöm...alapvetően bírom a csajt,de buta mint egy krumpli:'DDD

jókat tudok röhögni az ilyeneken XDD

2012. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!