Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha úgy érzem megcsalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzem megcsalt a párom, de nem meri bevallani mégis mit kéne tennem hogy kibukjon belőle?

Figyelt kérdés

Fél hogy akkor elveszít de szerintem jogom van tudni az igazat. Most volt gólyatáborban és az egyik képen úgy tűnik mintha átkarolna, meg csókolna egy lányt. Ő persze tagadja, azt mondja nem volt semmi de mikor hazajött akkor is olyan furcsa volt a tekintete :(

Szerintetek így megéri folytatni egy kapcsolatot?

Sajnos a képen nem látszik egyértelműen így nincs konkrét bizonyítékom de akkor is gyanús :/



2013. szept. 2. 19:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Borban az igazság.
2013. szept. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
kezeld tényként és így beszélj neki.
2013. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Már próbáltam úgy mondani de egyszerűen tagadja. Még el is hinném neki de annyira furán viselkedik mintha jóvá akarna tenni valamit.
2013. szept. 2. 19:29
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Csináld úgy, mint a rendőrségi kihallgatásoknál: próbálj vele megértő lenni, és tégy úgy, mintha akkor sem haragudnál rá, ha lefeküdt vna a fél golyvatáborral (fiúk/lányok vegyesen), sőt, mintha még érdekelnének is a sikamlós sztorijai.

Na, akkor majd nem fog tudni ellenállni, min. fel fog vágni a kalandjaival, és akkor te pedig hirtelen bevágod a képébe, hogy: "MEGVAGY KICCSÁVÓ!!! Félórád van elköltözni!".

2013. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"Mindent tudok arról a ribiről, ne is tagadd! Hogy tehetted?! Elmondta mit műveltetek!"


Mondd ezt, nekem bejött.

2013. szept. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Annyira rossz. 2 éve vagyunk együtt és egyszer még az elején az exével megcsalt mert kb egy hónapja voltunk együtt és nem volt biztos az érzéseiben. Akkor még aznap felhívott sírva hogy hibázott, bocsássak meg. De akkor azt mondtam az volt az utolsó több esély nem lesz. szóval mi van ha ezért nem őszinte?
2013. szept. 2. 19:39
 7/15 Pendulum92 ***** válasza:
100%
Lerágott csont már ez a "kutyából nem lesz szalonna", de igaz.
2013. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Kócos boszorkány ***** válasza:

Így már érthető, hogy miért kételkedsz benne.

Sajnos akiben egyszer csalódnak, ott nagyon nehéz a bizalmat visszaszerezni. Lehet, hogy tényleg nem volt semmi és nem csalt meg téged ezzel a lánnyal. Én a helyedben nem gyanúsítgatnám és nem süllyednék olyan mélyre, hogy azt hazudjam neki, a lány bevallott mindent. A végén még te jönnél ki ebből az egészből vesztesként és az nagyon kellemetlen lenne.

2013. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
Jobb, ha felfogod végre (de ha most nem is, akkor az 5. alkalomnál már mindenféleképpen), hogy nem elég neki az, ha csak neked lógathatja be a kolbászát!
2013. szept. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Lamakid333 ***** válasza:
88%
Bocsi de az utolsó válaszod után csak annyit tudnék mondani, hogy ha nem tudott vigyázni hogy még kompromittáló helyzetbe se kerüljön, és nem mond el minden részletesen, hogy miért is nem vétkes, akkor dobd abban a pillanatban, és fogd arra hogy ha nem tud őszinte lenni veled, akkor nincs értelme folytatni sem. Egyszer még megbocsájtható, de én tartom hogy aki egyszer megteszi az meg fogja másodszor is. Én is pasi vagyok, és a gatyámban tudom tartani a farkam immáron 5 éve, és egyedül a páromnak (aki fél éve a feleségem) van hozzáférése. Többet nem is kell írnom szerintem.
2013. szept. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!