Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tovább bizalom nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább bizalom nélkül?

Figyelt kérdés
Áprilisban megszülettek ikerlányaim.Egy hónapig a kórházban voltam a lányokkal, miközben a párom itthon elvileg megcsalt.Erre egy elolvasott beszélgetésből jöttem rá.Csak részleteket olvastam, így nem tudom bizonyítani, hogy valóban volt aktus.Ő azt mondja, az csak beszélgetés volt, a titkos vágyairól, amit nekem nem mert elmondani.A levelet kitörölte, így kénytelen vagyok hinni neki...amit nagyon nehéz.Megkeseríti a mindennapjaim a bizonytalanság.Fog ez pozitív irányba változni?Hogy lehet ezen túllépni.Hogy lehet újraépíteni egy kapcsolatot amiben a bizalom megingott?

2013. szept. 5. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Akinek kisgyereke van, az miért foglalkozik ilyen dolgokkal? Foglalkozz a babáddal.


Ha azt mondom, hogy nincs egyetlen hűséges pasi sem, akkor mit lépsz? kivétel nélkül ha útánuk kotorsz azonnal le lehet buktatni őket, ha akarnád.

2013. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy gy.ökér a férjed.Lehet vannak titkos vágyai,amiket neked nem mert elmondani,de másnak igen?Mialatt te a kórházban voltál az újszülötekkel.Valószínű ez már nem fog kiderülni,hogy virtuális dolog vagy annál több is volt köztük.
2013. szept. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ejnye első ,azért ne általánosits kérlek ! Én 11 éve vagyok vagyok hűséges a nejemhez ,ráadásul külföldön is dolgozom (!) ,mégis hűséges vagyok hozzá,mert nagyon szeretem ,mellette nincs szükségem másra . Felőlem úgy kutakodna ,ahogy akar ,semmit nem találna ,mert nincs mit !!! Erre mit lépsz ;-) ?
2013. szept. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyes: Az anyaságtól nem szűntem meg nőként létezni.Ezért foglalkozom ezzel a kérdéssel.A kérdésem arra irányult, hogy vajon tunk e még egy boldog család lenni.Amihez az szükséges, hogy tudjak benne újra bízni.Csak azt nem tudom, hogy ehhez mit kéne tennünk.
2013. szept. 6. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!