Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan fogadjam el a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el a lány barátokat?

Figyelt kérdés

Párommal 1.5 éve vagyunk együtt. 'Szerencsémre' csomó lány barátja van, és egy párat sehogy nem bírok elfogadni. Most ha azt nem vesszük hogy ő miket hibázik akkor mit tudnék tenni, hogy ne irritáljon az összes lány, és ne féltékenykedjek rájuk?


Egy pl: megszakította egy baráttal a kapcsolatot miattam, de újra barátok, mert megbánta hiányzott neki egy 'mindent megbeszélős' lány barát. Na most nekem ebből az jön le hogy én nem vagyok elég neki. Én nem vagyok elég jó, helyettem másokat keres, biztos majd benne megtalálja azt amire én nem vagyok képes.... :( Míg nem volt, nem is volt feszültség, most újra jelen van és én megint megőrültem.

Túlságosan féltem, nagyon ragaszkodom hozzá, nem szabadna mert ezzel ellökhetem. Egy idő után meg fogja unni ez biztos.


Remélem fiúk tudnak válaszolni hogy mit jelent egy lány barátsága a csajodon kívül vagy lányok akik hasonlót élnek át. Mert megzavarodok. :/



2013. szept. 4. 01:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%

ne fogadd el. akkor elfogadható ha évente 1-2 alkalommal látja


30/F

2013. szept. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Ez nem úgy megy, hogy besétáltál az életébe és innentől csak te vagy neki. Pont ma beszéltem egy lánnyal, aki ezért szakított a pasijával, mert nem hagyta, hogy barátai legyenek. Szerintem próbálj meg nem féltékenykedni, még ha nehéz is.
2013. szept. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom nekem még sose volt ilyen pasim akinél ez ennyire ekszrém lett volna :$ De szerintem fogd fel úgy h valami miatt még is csak te lettél a barátnője nem pedig a többi csaj :D
2013. szept. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Évente 1-2 alkalommal :O egy suliba járnak :(
2013. szept. 4. 01:25
 5/16 A kérdező kommentje:
valami miatt biztos de bármikor lecserélhet és ez a gondolat túl reális, megrémiszt.
2013. szept. 4. 01:27
 6/16 anonim ***** válasza:
Valakivel a barátnő problémákat is ki kell beszélni.
2013. szept. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem 25 évesen kellett ilyennel megküzdenem . Hiába próbáltam magamat megszerettetni magamat az exem lány barátaival mégis elérték , hogy elhagyón. Tehát jobb jobban lenni velük és megkedveltetni magadat , mert többre fogja tartani az ő szavukat mint a tiédet .
2013. szept. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 viktor123456 ***** válasza:

Haelkezdedróla lenyirbalni a baratait, akkor két eshetőség lehetséges.

A) belemegy, de mivel nem az ő akarata volt, ezért kényelmetlenül érzi magát, gyűlik a feszültség és a vegén szakít

B) nem megy bele és erős ellenállássá válik


Azt kelene már megjegyezni, hogy az ugatás többi lányért nem tesz hűségessé senkit. Ha félre akar dugni, akkor hiába ugat bárki félre fog, ha meg nem akar félredugni, akkor csak ok nélkül volt bxsztatva.


Biztosíts nekj olyan extrákat, ami miatt biztosan nem hagyna ott. :-)

2013. szept. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy párkapcsolat alapja a bizalom! Ha 2 ember szereti egymást, akk az atya úr Isten is leeshet, akk is együtt maradnak. Viszont nem szabad egymás nyakára nőni és ellenőrizgetni! Kell, h mind 2töknek legyen magánélete ( persze nem titkolózással), és ebbe beletartoznak a barátok is! Annó 1,5 évvel ez előtt meg volt a saját kis életetek és társaságotok. Azért vagy Te a bnője, mert a barátikörében lévő lányok nem voltak alkalmasak erre a posztra! Ha féltékenykedsz és elmarsz mellőle mindenkit, azzal csak magadra haragítod őt is és a baráti társaságot is. Nem mellesleg, ha ne adj isten szétválnak útjaitok, nem lesz kivel/ kikkel kizökkenni a szomorúságból.


Én úgy jártam, h miután összejöttem exemmel, szépen elmart mindekit mellőlem. Folymatosan féltékeny volt meg ha találkoztam vkivel, akk rögtön kérdezte, h ki ez és biztos volt hozzá közöd?! 4 évig voltunk együtt, majd szakítottam vele. Ott álltam 1 szál 1 magammal, a régi barátokat nem érdekeltem, mert HAGYTAM, h ez legyen... 1 évembe telt mire a 0ról felépítettem azt, ahol vagyok. Vannak régi és új barátaim is, és megfogadtam,még 1x nem hagyom ezt!


Mostani párommal ezt meg is beszéltük az elején, és mind kettőnknek van ellenkező nemű legjobb barátja! Mi már együtt is lakunk és eddig felhőtlen a kapcsolatunk.


Nem utolsó sorban, vannak olyan dolgok, melyekben más emberek vélemény/ társasága is fontos, nem csak a párodé! Gondold végig kérlek, és sok sikert, boldogságot! :-)

22 N

2013. szept. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

Szóval :) Tetszik a téma, mivel nekem is sok lány barátom van így hozzá tudok szólni. A lány barátoktól kár tartani, mert épp azért barátok mert nincs meg a kémia vagy érzelem nevezd aminek akarod, ahhoz hogy több legyen. Innentől kezdve kár őket vetélytársnak tekinteni.

A féltékenykedésről meg szokj le abból sok jó nem sül ki. Vannak dolgok amiket a párjával beszél meg és vannak amiket baráttal emiatt kár féltékenykedni. Ez nem ellened szól ilyen az emberi természet.


Viszont csak hogy egy példát mondjak, bár itt ugye a pasi volt féltékeny rám... A csaj haverom teljesen hűséges típus kapcsolatban sose csalná meg a párját de a csóka persze féltékeny volt rám mert összejártunk dumálni. A vége az lett, hogy a féltékenységi szériája miatt szakítottak, aztán amikor szakítottak tényleg összejártunk szexelni is a csajszival. Aztán most megint összejöttek úgyhogy megint nincs semmi csak haverság. Szóval a hűséget nem az szabja meg hány ellenkező nemű van körülötted, hanem fejben dől el :) 23/F

2013. szept. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!