Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Normális, hogy megcsal vlki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy megcsal vlki vlkit és így reagál?

Figyelt kérdés
normális, ha vlkit megcsalnak akárhogyan is... csók, szex... feldühödik az ember, majd "bosszúból" megdugja. úgy értem, hogy "megcsaltál, de ezt megérdemled" és erősebben dugod a csajt. Vagy "megcsaltál, de ez nekem kell még." és ott hagyod. az első esetben vele maradsz. a másodikban nem. és végül is csak az érdekel, hogy ez a bosszú szex normális? vagy mit gondoltok róla?

2013. szept. 13. 19:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

azt értem, persze hogy lenne. De nem süllyedek odáig, hogy megcsaljak valakit.

De bármi másért cserébe, azt nem venném büntinek:D

2013. szept. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Vagyis megerőszakolja, ami sohasem jogos.
2013. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
nem megerőszakolás az amiben a másik benne van kis butus xd
2013. szept. 13. 21:28
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha előre megbeszéltétek és élvezi, az meg nem bosszú.
2013. szept. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Bosszú, mert otthagyod. Bosszú mert a másik srác viszi a nőt te meg élvezed. Felcserélődnek a szerepek.
2013. szept. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
hagyd ott szex közben mielőtt elélvezne:D
2013. szept. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

hm.. én a vad dugást ingyen megkapom, nem kell megcsalnom ahhoz a férjem:D


de amúgy én már undorodnék attól aki félrement.... szóval meg se engedném, hogy hozzámérjen, nem hogy még egyet szexelni vele.... fúj


max ha mással szexelsz, esetleg némi elégtétel....de azzal aki megcsalt, biztos nem!!!!!!!!!

2013. szept. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!