Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a barátom?

Figyelt kérdés
Tegnap este a barátom elaludt náluk, majd én elment a nővéremmel bulizni...Szerintem azt gondolta, hogy korán hazamegyek vonattal, de amikor kiderült, hogy van fuvar, maradtam reggelig... Az egyik szorakozohelyen hajnali fél5körül találkoztam, vele és egy lánnyal... Akkor elrohantam sírva, aztán otthon írtam neki egy csunya üzenetet, de azt írta rá délután, hogy nem volt semmi... Akkor mégis mi ez a szituáció? Nem jön velem bulizni, de találkozok vele meg egy másik lánnyal ?
2013. aug. 17. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minimum nem tisztel, de a megcsalás is esélyes...Ne hagyd, hogy hülyének nézzen.
2013. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hoppá :Oe

ismerték régebbről egymást? vagy hogyan futottak össze? és te frankón nem tudtál semmiről?


nem azt mondom, hogy megcsalt a barátod, de egy kissé gyanús az illető....

2013. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez nagyon durva :o hát, ha nem is csalt meg, ez azért nagyon gáz..
2013. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ismerte a lányt ;( úgy mentem el tőle éjfélkor bulizni, hogy ott aludt előttem már vagy fél órája....
2013. aug. 17. 22:04
 5/9 anonim válasza:
kuka...keress egy rendeset.
2013. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a megcsalás esélye sem zárható ki. :/ Mindenesetre ez nagyon gyanus.
2013. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ismerte ráadásul a csajt? Hát szívem sztem az lesz a legjobb ha face to face rákérdezel, hogy ez voltaképeen mi is volt ekkor. Ha szerencséd van, rossz véletlenek sorozata( amit azért nem zárnék ki 100%-ra) de ha nem ( ami szintén benne van a pakliban( akkor nagyon sajnálom.)
2013. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül történt köztük valami, de az, hogy a barátod így átver, szerintem elég indok arra, hogy komolyan elgondolkodj a szakításon.
2013. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te vagy az Angyalka?
2014. márc. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!