Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most kaptam egy sms-t a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kaptam egy sms-t a páromtól, amiben az állt, hogy. (többi lent). Kell gyanakodnom?

Figyelt kérdés
Hogy nézzem már meg fb-n, hogy amit neki írtam, azt ő hánykor nézte meg, mert ő aztán elolvasta, de azt akkor látta először, és nem jelzett, hogy lenne új üzenete, és hogy szerinte az anyukája nézi az üzeneteit... oda szokta engedni az anyját a géphez, hogy kártyázzon. Szerintem csak véletlen volt, rendszerhiba, vagy valami, velem is megesett már, de mi van, ha nem? Ugye ez önmagában még kevés ahhoz, hogy belegondoljak más egyéb dolgokat?

2013. okt. 26. 16:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ebből nem csinálnék ügyet. De jó a barátnődnek, hogy nincs nagyobb gondja :D
2013. okt. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány, ő a pasi:D
2013. okt. 26. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!