Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek hogy mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy mindenkinek jó legyen? Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Boldog vagyok a szerelmemmel, eszem ágában sincs elhagyni. Mióta ismerem tökéletesen gondtalan vagyok. Nem régen közelebb kerültünk egymáshoz egy barátommal, akit szeretek és tetszik is, de tudom hogy nem vagyok belé szerelmes. Mégsem bírom kiverni a fejemből. A szerelmem sokkal inkább hozzám illik mint ő, mégis folyton rá gondolok. Mindketten szeretnek. Tudom hogy mellette nem lennék boldog, de mégis hogyan verjem ki a fejemből? Tudom hogy ebből hatalmas baj lesz. Vagy megbántom őt, de ezt nem szeretném mert nagyon sokan összetörték a szívét, és azt hinné hogy csak hülyítettem. Viszont ha bepánikolok és megcsalom vagy elhagyom a szerelmemet és őt választom, akkor mindkettőnknek annyi. Vele vagyok boldog, vele akarok maradni, csak nem tudom hogy mit tegyek a barátommal. Szánalomból nem hagyom el a szerelmem és jövök össze vele, csak úgy akarom intézni hogy ne legyen szomorú, és én se gondoljak rá megállás nélkül.

2013. nov. 3. 11:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%

Feküdj le azzal a fiúval aki tetszik, ezután bűntudatod lesz és megbánod, ezzel együtt megszűnik ez a érzés ez iránt a fiú iránt. És sokkal jobban fogod szeretni a jelenlegi párodat.

2 legyet 1 csapásra, megszűnik a vágyakozás a fiú iránt és a párodat is jobban fogod szeretni.


na...mindent bele.

2013. nov. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A barátom nagyon érzékeny, ha lefeküdnék vele azt hinné hogy kihasználtam. A szerelmemet meg nem akarom megcsalni, tényleg szeretem!
2013. nov. 3. 11:10
 3/14 anonim ***** válasza:

Pedig nem lehet úgy intézni, valaki mindenképpen szenvedni fog. Azt pedig, hogy ne gondolj rá annyit csak úgy lehet elérni, ha megszakítod a barátoddal a kapcsolatot átmeneti időre amíg ő is talál mást és te is elhessegeted ezeket az érzéseket.

Ezt lehetőleg úgy intézd, hogy a barátod ne tudjon semmiről.

2013. nov. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A vonzódáson és a hormonokon túl gondold végig, hogy melyik fiúval tudnál hosszú távon együtt élni. Lehet, hogy vágysz a másikra is, de nem biztos, hogy TÉNYLEG képesek lennétek együtt is élni.
2013. nov. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: Teljesen igazad van! Ezért nem fogom elhagyni a barátomat,mert őt szeretem igazán. Tudom hogy a másik fiú mellett nem lennék boldog, maximum az elején. Csak szeretnék túllépni rajta, és nem gondolni rá. Nincs valami ötletetek? Nem akarok szünetet tartani a barátommal, nem akarom elhagyni,semmi ilyesmi
2013. nov. 3. 11:22
 6/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. nov. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
16
2013. nov. 3. 11:27
 8/14 anonim ***** válasza:

nincs férfi női barátság csak rondák között


barát - barátod ki kell dobni

2013. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudom, de hogyan? Lehető legkevésbé szeretném megbántani, úgy hogy nekem se járjon többet a fejemben
2013. nov. 3. 11:48
 10/14 anonim válasza:
Szerintem vágj le egy kecskét amit a hűtőből rángattál elő és utána süsd meg Olümposz hegyén és kérd az istenek segítségét
2013. nov. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!