Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Helyesen cselekedtem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KovLaura kérdése:

Helyesen cselekedtem?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom akivel 2 évet együtt voltunk de miután kiderült hogy megcsalt én elhagytam.Most pedig van egy barátnője és közben velem is kavarni akart.. leakart velem feküdni.. én pedig mindent felvettem! A mi nap érkezett egy üzenet a barátnőjétől, hogy én szálljak le róla nem kellet volna megcsalnom és akkor még mindig vele lennék.

Na itt telt be a pohár!! Elküldtem a barátnőjének mindent mert azt hiszem ennyit megérdemelt azok után ahogy viselkedett..(hozzám teszem a barátnőjének azt a mesét adta le hogy én nem hagyom őt békén kiakarok vele békülni stb.. )Engem persze szépen megfenyegetett amiért ezt megcsináltam vele.. ( szegény ártatlan)

Végül is nem sokat értem el ezzel sem mert a b.nője nem hagyta el... gondolom valahogyan megpróbálta beetetni szegény csajt mert a csaj meg oda van érte.. most elég nevetségesnek érzem magam :S



2013. nov. 5. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
nem te vagy a nevetséges, hanem az exed.. jah és az új barátnője is ha hagyja így átverni magát.
2013. nov. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe mind a kettőt. Ha megint keres a lány, akkor mond meg, hogy nem véletlenül lett szakítás az előző kapcsolatotoknak és hogy Ő téged hagyjon béké.
2013. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az a baj az ilyen gyökerekkel nagyon kicsexni se lehet, mert nyilván a nője is egy primkó dzsusztó.
2013. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zotanbro ***** válasza:
jól tetted .. a csaj meg vmi sötét luvnya lehet..
2013. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jól írták előttem... az ilyenekkel még kicseszni sem lehet. Annyira primitív egy állat(bocsi), hogy fel sem fogja a dolgokat, a dolgok miértjét.

Valószínű egyfajta álomvilágban él és pontosan ebbe fog belebukni. Annyit fog magyarázkodni, hazudozni az új barátnőjének, hogy bele fog keveredni és egy idő után felüti a fejét a probléma...


Te nem vagy nevetséges egyáltalán. Ők viszont annál inkább.


A fiú téged fenyeget meg, eközben pontosan tudja és szánt szándékkal hazudik a barátnőjének és téged állít be rossznak. A barátnője meg hagyja, hogy kimagyarázza azt a beszélgetést, hogy veled is akart...


Megérdemlik egymást. Te attól csak több lettél, hogy szétmentetek, nem pedig kevesebb. A legjobb, ha nem foglalkozol velük... Ha a srác meg keres, írogat, hív... ments el szépen mindent, ha kell hetekig és küld át a barátnőjének :D


Ha kell, megmutatom miként tudod igazolni az időpontot, hogy mikor keresett :D Ezzel a módszerrel nem mondhatják, hogy te írtad oda az időpontot :D

2013. nov. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok! :) igazából kur*ára szarul érzem magam hogy 2 évig egy ilyen kétszínű senkiházival voltam .. azóta nem keres!! De nem is ajánlom neki!!
2013. nov. 5. 19:20
 7/7 anonim ***** válasza:
én büszke vagyok rád. a csaj meg hadd pazarolja a srácra az idejét. szerelmes,majd elmúlik, a kérdés h ő mikor fog pofára esni.:)
2013. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!