Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen cselekedtem?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy a párommal mostanában eléggé ellaposodott a kapcsolatunk. Már természetesnek veszi, hogy vagyok neki, sokszor tiszteletlen velem szemben, nem becsül meg. A hétvégén volt egy veszekedésünk, ami miatt többet nem akar átjönni hozzánk (ez hosszú lenne, de dióhéjban: a szüleimmel van baja, de a szüleim nem utálják meg semmi, de ő megfogadta hogy többet be nem teszi a lábát hozzánk, pedig a szüleim szinte hajnaltól késő estig dolgoznak, itthon sincsenek). Már volt egyszer ilyen, de utána csak átjött, most viszont megint "fogadalmat tett".


Elkezdtem egy könyvet olvasni a párkapcsolatokról és úgy döntöttem kipróbálom a benne leírtakat.

A szitu a következő: a barátom (15 km-re lakik) holnap bejön ide a városba, farmernacit akar venni. És mondta hogy vigyem el neki a szemcseppjét, amit itt felejtett. Ez egyértelmű üzenet arra hogy találkozni akar, menjek vele ruhát nézni, stb de esze ágában sincs átjönni persze. A reakcióm: oké, szóljon ha beért a városba és odamegyek. --> nem kérdeztem meg mikor ér be, mikorra kell odasietnem és várnom rá, hanem majd megyek valamikor, amikor az én időm is engedi.


Aztán hívott, de nem vettem fel. Mikor másodjára hívott, akkor felvettem, kérdezte hogy mi újság velem.

Amit ilyenkor általában mondok: ó semmi különös, netezgetek (ami neki ebből lejön) --> halálra unom magam, alig vártam már hogy hívj.

DE amit most mondtam: ó ne haragudj, nem hallottam hogy kerestél mert épp vacsoráztunk és beszélgettünk a szüleimmel. Nemsokára veszek egy jó forró fürdőt, aztán megnézek egy jó kis filmet, már alig várom! --> van más elfoglaltságom is, nélküle nem áll meg az életem.


Aztán megkérdezte, hogy akkor viszem-e neki a szemcseppjét holnap, mert ő úgy gondolta hogy délután jönne be a városba. Erre én azt feleltem, hogy óó sajnos az nem jó, mert délután jönnének hozzánk munkások lemérni valamit és hát mivel csak én vagyok itthon, így nekem kell beengednem őket. Ez persze nem igaz, de most szükségesnek éreztem egy kis füllentést. Erre ő elszomorodott, hogy milyen kár, akkor nem tudunk találkozni (vagyis hát tudnánk, ha átjönne). Azt feleltem erre, hogy hát igen sajnos, de majd talán legközelebb. Szóval nem estem kétségbe hogy "úristen mi lesz most nem találkozunk" és tepertem foggal-körömmel hogy megoldjam a találkát ahogy máskor szoktam.


Jól cselekedtem szerintetek?


2013. szept. 30. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Kezdesz kinőni a rib anc kategóriából és dörzsölt ku rva leszel hamarosan.Csak így tovább.
2013. szept. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sok a szabadidőd. Inkább trollkodj itt, mint én, azzal nem rombolod le a kapcsolatod :D
2013. szept. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ameoland ***** válasza:

nem tudom,hogy ez csak bemesélés vagy tényleg működik.

A könyv címét elárulnád? utána olvasnék,hátha van ilyen vélemény fórum róla.


mindenesetre.. szerintem.. ilyen az okos nő. kezeli a helyzetet,szerintem jól jársz el.

2013. szept. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hármassal értek egyet, te legalább igyekszel felnőttként kezelni a helyzetet. Ez a "nem megyek át mert durcás vagyok a szüleidre" elég gyerekes hozzáállás. Remélhetőleg most majd leesik neki, hogy időnként mégiscsak kénytelen lesz odamenni ha látni akar. :)
2013. szept. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de a f.aszért kell gyerekesen viselkedni, és a f.aszért kell játszmázni.
2013. szept. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jól csináltad kislány. Okosnak kell lenni. Valamin megsértődik és még te teperj érte? egy frászt. Ha kellesz neki majd ugyis jön, úgyis keres.
2013. szept. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Sejtettem hogy néhány embernek az erősebbik nemből valami ilyesmi lesz a reakciója :D De hát ha ráhagynám ezt, akkor soha többé az életben nem találkozunk, csak ha én utazok el hozzá?

2013. szept. 30. 22:55
 8/10 anonim ***** válasza:
A férfi csak kihasznál, szerintem!
2013. szept. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem szereted őt, ez egyből lejön. És ha ez igaz, akkor minek vagy vele? (Már csak azért is, mert ha nem vagy vele, a kérdés sem kérdés többé.)


Egyébként meg ha egy párkapcsolaban meg kell játszani magad a "párod" előtt, és ezáltal manipulálnod kell őt, akkor már rég veszett fejsze nyele az egész, nem gondolod? :)


Egy VALÓDI párkapcsolatban őszinteség van, rajongás a másik iránt, kölcsönös áldozatok stb. Csak a párkapcsolatért párkapcsolatban lenni mi értelme van?

2013. okt. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne a könyv címe! szerintem jól tetted, egy kapcsolatban igen is kell taktikázni, és egyenlő feltételeket teremteni.
2013. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!