Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen cselekedtem?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt. Mindenben közösek az érdekeink és a véleményünk. 2 hete találkozgatunk. Sokszor rákérdezett olyanokra , hogy a múltban tényleg lefeküdtem e valakivel. Aztán most is megvolt beszélve egy tali, amit lemondott azért, mert egy "barátnője" 2 éve belém volt esve. Megmondta kerek perec, hogy nem akarja megbántani. Én elmagyaráztam neki, hogy nem bántaná meg de nagyot csalódtam benne, hogy ilyen véleményére ad. Kicsit rosszul érzem magam.. Szerintetek jól döntöttem, hogy elköszöntem tőle, és nem is írok rá, még ő nem ?
2013. ápr. 5. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta nem találkozik veled a barátnője miatt, akkor nyilván Te nem vagy olyan fontos neki, mint Ő. nem kell hozzá túl nagy logika, hogy a barátnője lebeszélte a lányt rólad, és így nem lesz semmi, mert a barátnőjének a tanácsát követi. Keress mást.
2013. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp. Nyilván elég fiatal a lány (már a viselkedése alapján), és még nem tudja, hogy ettől nem lett jobb barátnője senkinek, ellenben lemondott egy esetleges jó randiról.
2013. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért ez a lányoknál nem így megy.Ha tényleg a barátnője,akkor nem akarja megbántani,mert bármennyire is úgy áll a dolog,h a csajnak már nem jösz be,attól még fáj neki.

Ha nem a barátnője,úgy igaziból,akkor nem kellesz neki,talált mást stb...


És elmagyarázod,h nem bántaná meg? Dehogyisnem.Megbántaná.

2013. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem olyan jó barátnője. Mindig is ilyen volt a csaj, hogy érdekelte a múltam. Azért nem bántaná meg a csajt, mert 2 éve történt, azóta volt egy komolyabb kapcsolata is a másik lánynak, szóval nem értem.. Meg megmondtam kerekperec, hogy mi a szitu.. nem értem komolyan
2013. ápr. 5. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!