Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyesen cselekedtem? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen cselekedtem? Csak hisztizett?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap átjött a barátom, de megbeszéltük hogy ma délben hazamegy, mert otthon össze kell szednie a lehullott faleveleket. Reggel nem tudom mi ütött belé, de nagyon kötözködős volt, ami nem esett valami jól, engem szekált hogy ne legyek lusta disznó, keljek felfele, közben ő meg még javában félálomban volt, alig akart felkelni, de én már pattanjak... Meg hogy ne is könyörögjek hogy maradjon tovább, mert megy haza. Na mindegy, aztán eltelt másfél óra, szexelni akart, meg kérdezgette hogy szeretem-e? Én meg viccelődve kitértem a válaszadás alól, mire ő megsértődött hogy jó, akkor megy egy órával korábban, el is kezdett pakolni. Én meg nem álltam le könyörögni (hisz mondta hogy ne is könyörögjek), hanem mondtam hogy oké, ahogy gondolod. Kérdeztem, hogy elkísérjem-e, mert akkor gyorsan lezuhanyzok, de azt mondta, hogy ne, visszakérdeztem, hogy biztos? Azt mondta igen, nem kell. Szóval ráhagytam, elköszöntünk és elment, de láttam rajta hogy nem erre a reakcióra számított. Szerintetek jól cselekedtem? Egy kicsit furdal a lelkiismeret.
2013. okt. 23. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
jaja, csak hiszti volt..
2013. okt. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is hiszti volt, amire még rátett egy lapáttal, hogy mikor megkérdezte, szereted-e, kitértél a válasz elől. Az ilyen amúgy is kicsit rosszulesik az embernek.
2013. okt. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát jó, nekem is rosszul esett hogy lusta disznónak nevezett, amikor főzök, mosok, takarítok rá az anyja helyett is, egy ilyen után érthető hogy nem teszem még alá a lovat
2013. okt. 23. 12:05
 4/5 anonim válasza:
Jól cselekedtél
2014. febr. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
te együtt vagy egy olyannal, aki lusta disznónak nevez?????
2014. febr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!