Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Utólag hogyan kellene erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utólag hogyan kellene erre reagálnom?

Figyelt kérdés
A párom és köztem (27F,26L) az utóbbi időben nem valami felhőtlen a kapcsolat. Volt sok gusztustalansága, ami mérgezett mindent. Eljutottunk arra a pontra, hogy akkor el kellene dönteni hogyan tovább...mi legyen a folytatás. Szakítsunk, vagy próbáljuk meg helyrehozni. Az utóbbinál döntöttünk. Igen ám, de a párom úgy gondolta, hogy ez csak abban az esetben lehetséges, ha teljesen tiszta lappal indul el ezen az úton. Ez alapvetően egy pozitív gondolat. Na de ! Amit mesélt, az enyhén szólva is kiakasztott. Kb. 1 évvel ezelőtt egy 5 fős baráti társaság keretein belül eltöltött pár napot a Balcsin. Ez még nem lenne tragédia. Ami bánt az az, hogy volt ott egy csaj...egy olyan csaj, akibe ő akkoriban is...és igazából szerintem még most is ...valamilyen szinten bele volt/van habarodva. Lényegében ő azért ment, hogy a csaj közelében lehessen. Mindenre megesküdött, hogy nem volt köztük semmi....ezt igazából el is hiszem neki, mert valamennyire én is ismerem a csajt, és tudom hogy nem ment volna bele. Ja és akkoriban én erről nem tudtam...nekem egy teljesen más dolog volt leadva, hogy hol van. Nyilván, mert ha tudtam volna róla...abból botrány lett volna. Mit kezdjek most ezzel az egésszel ? Nem csak egy délutáni mozizásról van szó ! Ő erre nem kevés időt/energiát/pénzt fordított....csak, hogy a csajjal lehessen :(

2013. nov. 6. 08:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
na pont ezért, csinálnám a helyedben azt, amit írtam. Abból ezért ez kiderülhet szerintem.
2013. nov. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Járt utat a járatlanért föl ne adj!

Párodat,ha szereted, ott ne hagyd!

Mások tanácsára ne hallgass. Ők nem össze,hanem szétboronálnak majd.

A szerelem az egyik legtisztább,legszentebb történés az életben,de csak akkor ha az tisztán két ember között zajlik harmadik fél beleszólása nélkül.Azt vedd figyelembe,hogy a párkapcsolatodhoz nem szabad másoktól tanácsot kérni,mert azzal már te magad elinditassz egy negatív folyamatot ami a szakításotokat eredményezheti.

1.Bizonytalan vagy?

2.Megerősítést kérsz másoktól?

3.Megerősítéseket kapsz másoktól,azok kedve és lelki állapota szerint.

4.Akkor gondolkozz el rajta,hogy a saját vagy mások akarata fog a te sorsodban érvényesülni.

5.Ha elég gyenge vagy,akkor a másoké.

2013. nov. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!