Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnő 2 hónapra? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő 2 hónapra? (többi lent)

Figyelt kérdés

2 hónap múlva külföldre utazok tanulni, rendes barátnőt nem szeretnék, csak megszivatnánk egymást.

DE, ha bepróbálkozok egy random lánynál azzal, hogy 2 hónapot legyen velem, van esélyem? Van aki belemenne egy ilyenbe? Ez is egyfajta romantika szerintem.

Értelmes válaszokat kérek, főleg az érintett nem képviselőitől. Köszi


25/f



2012. nov. 16. 15:24
 1/8 anonim válasza:
hát ha úgy próbálkozol hogy. Szia. Van kedved 2 hónapig velem lenni? akkor tuti nem
2012. nov. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen lányt nem fogsz találni,legalábbis nagyon kicsi rá az esély.
2012. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Malats ***** válasza:
Vagy behülyited, aztán csunyán faképnél hagyod, vagy sehogy. Inkább probálj 1 éjszakásokra pályázni ha már nem birsz magaddal.
2012. nov. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hát öregem, nem kell mindent tudnia a másiknak se, csak tudod én pont így vagyok ezzel, annyi diferenciával, hogy az egyik régi ismerősömmel nem tudtunk dűlőre jutni. Elbaszott kapcsolatban él, és én jan 1-ig adtam neki haladékot, mert képtelen volt elfelejteni, és mitagadás én is nagyon szívesen lennék mellette akármeddig. Mondtam hogy eddig adok haladékot hogy rendbetegye az életét, és egy megbeszélt helyen találkozzunk szilveszterkor, ha megteszi megkaphat, és én is őt.

Na de rettegek, hogy mivel jó ideje egyáltalán nem voltam nővel csalódást okozok neki ahogy mélyül a dolog, erre én is összejöttem egy fiatal csajjal, de nem tudom kiverni ezt a dlgot a fejemből, meg ugye egyéniségre se vonz egyáltalán, illetve testileg se a modellalkat véletlen se, hiába szép az arca, nem tudom mmegkívánni, mostanra eljutottam odáig, hogy akárkire gondolok már be se gerjedek, mert tele vagyok kétségekkel. Egyszerűen nekem nem megy annélkül hogy ne éreznék a másik fele valamit.

Szóval ezt gondold meg, hogy kell e neked pár elcseszett próbálkozás, vagy kibírod önmagaddal?

2012. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szóval 2 hónapig csak dugogatni akarod, de mikor lelépsz akkor ne sírjon utánad?! Biztos van ilyen, csak nem biztos hogy megtalálod 2 hónap alatt.
2012. nov. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anemjojatneki válasza:
Szerintem könnyen találsz ilyen nőt, van aki szereti a kötetlenséget, csak rendesen bevállalós csajt keressél, nyomorékokat hagyd meg magukban, értem?
2012. nov. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze,találsz,csak nem épp pénztárcakímélő "kapcsolat" lesz.
2012. nov. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A megoldás kézenfekvő.Felcsípsz egy csajt majd mikor elutazol otthagyod?Ezen nem kellene gondolkodni.
2012. dec. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!