Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek társkeresőzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek társkeresőzik mellettem, vagy én vagyok a gyerekes hogy ebből problémát csinálok? Szerintetek szabad barátnő mellett társkereső oldalakon lenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A problémám az, hogy egyszer észrevettem, hogy a barátom fent van társkeresőn (badoo) miután elköszöntünk facen egymástól. Persze csak pár percig volt fent. Egyébként mi is itt ismerkedtünk meg. És én még nem töröltem le magam csak valami folytán véletlen beléptem mert sok értesítés volt és meg akrtam csinálni, hogy ne jöjjenek e-mailek. Aztán épp akkor letörölte magát az oldalról, amikor látta h rámentem az adatlapjára. és rögtön keresett telefonon. A véleményeteket szeretném kérni, hogy szerintetek megfordult a fejében a megcsalás vagy csak szimplán fellépett szétnézni és én vagyok a maradi. Egyébként megbízok benne, és ezért furcsállom, hogy fent volt. Légyszi írjatok mindenféle kritikát, mindenre kíváncsi vagyok! :)

2013. nov. 13. 17:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Probléma?
2013. nov. 13. 18:23
 12/14 A kérdező kommentje:
üzit írt.
2013. nov. 13. 18:27
 13/14 anonim ***** válasza:

De én nem értem. Ő nem lehetett fenn valami olyasmi miatt, mint te? Hogy üzenetek, meg mittudomén. Amiket írtál. Vagy tudjuk, hogy ő ismeretségeket keresett? Azt látod valahol?

Bocsi nem értek hozzá. De ha csak ugy volt fenn, mint te is, akkor szerintem képmutatás ezen pörögnöd.

2013. nov. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

de de . kiderült h ő is amiatt volt fenn mint én. :D

és kb ő is ugyanígy reagált mint én h mit keres fent a másik holott ugyanazt. azóta már töröltük magunkat. :D

2013. nov. 17. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!