Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalás?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, a barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt és nem nagyon akar lefeküdni velem, az előző barátnőimhez képest szinte sosem. Elmentem egy buliba és egy lány mászkált utánam egész este meg táncolt előttem, teljesen ráizgultam, a végén adtam neki egy puszit a szájára, nagyon akartunk többet de nem léptem mert van barátnőm, ettől függetlenül már ezért is rosszul érzem magam. Szerintetek most megcsaltam vagy nem? Gondolom nem dobna ki érte, de nem akarom elmondani neki, viszont bűntudatom van...

2013. nov. 25. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag nem de a szándék ott volt. Szóval döntsd el te.
2013. nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki, hogy ha a barátnőm szájon puszilna egy másik srácot, akkor megcsalásnak venném.
2013. nov. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy maradi vagyok, de nálam egy szándékos szájrapuszi miatt is repülnél.
2013. nov. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Moszuke ***** válasza:

hát ha már ilyen tömören kéred, akkor szerintem megcsalás.

ráadásul előbb utóbb tovább is fogsz menni mert nem tiszteled a párod.:/

2013. nov. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is annak venném, de ha őszintén elárulja talán megbocsátható.
2013. nov. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

HA a kapcsolat még az elején jár.

2013. nov. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, megcsaltad. Ha van benned egy kicsinyke kis gerinc, elmondod.

Ha meg te a dugásra hajtasz, és egy normális lány nem is jó neked, akkor inkább hagyd el, mint hogy megcsald! Hidd el, hosszú távon neki is jobb lesz, ha egy olyannal jön össze, aki értékelni is tudja!

2013. nov. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én értékelem és nem a dugásra hajtok, de azért 3 hónap alatt 3 szex nekem kevés.
2013. nov. 25. 15:27
 9/10 zotanbro ***** válasza:
mond el neki hogy mit csinaltal.. vsgy kib4sz vagy nem ha igeb akk keresel olyan csajt skivel tobbet dughatsz.. ha meg megtart akkor beszeld meg vele h keves a szex neked.
2013. nov. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy vadidegen nő szájára puszit adni, bizony megcsalás egy nő szemében. De akár egy férfiéban is. Mert ez már egyféle intim kapcsolat.

Ha kivág érte, mert megtudja, akkor ne mondd el és a bűntudatod lesz a büntetésed, és az emlékeztetőd a hülyeségedért, hogy többé ne kövesd el. Vagy mondd el, és akkor a sírás rívás lesz az, meg a benned megrendült bizalma, és lehet ő is ad majd valaki szájára puszit, vagy ha ő nem lesz ilyen bátortalan, máshol is puszilgatni fogja, és csak remélheted, hogy az előtt tudod meg, hogy megcsókolna.

2013. nov. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!