Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy olyan pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy olyan pasit lekoptatni aki fanatikus szinten azt hiszi hogy együtt vagyunk?

Figyelt kérdés

betegesen azt hiszi hogy együtt vagyunk és hogy szeretem,mikor elmondtam már neki,hogy NEM

folyton zaklat,nem hagy dolgozni...


hogy szabaduljak meg tőle?



2013. dec. 3. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
rendőrség
2013. dec. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pincés :D


Amúgy szerezz egy alibi barátot és reméld,hogy nem fogja egyszer megverni őt.

2013. dec. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 laci911 ***** válasza:
Milyen korú vagy ?
2013. dec. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

én 20L ő 26F


egy hónapot jártam vele és rájöttem hogy mennyire nyomi,de azóta (1 éve lassan) is azt hiszi hogy együtt vagyunk :'(

2013. dec. 3. 22:58
 5/10 anonim ***** válasza:

Sajna a rendőrség, általában csak akkor segít amikor vér folyik...vagy túl késő, mert nem veszik ezeket komolyan.


Az a legjobb amit itt írt valaki. Szerezz egy feltűnően féltékeny kamu barátot, és fenyítse be a srác, hogy megveri, ha nem hagy békén....

2013. dec. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hu basszus äterzem a helyzeted. A volt ferjem csinälja ezt. Meg nem mondtäk ki a väläst, de 2 eve nem elünk együtt. Nekem azota uj pärom van, akitöl gyereket värok, es igy sem fogja fel.

De amugy az ilyen pasiknak mi a bajuk????????

Millioszor elmondtam neki, hogy NEM, de mintha a falnak beszelnek. Szerintem beteg

2013. dec. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Rendörseget en is probältam a folyamatos zaklatäsai miatt(sms, email,stb..), de azt mondtäk, hogy eddig semmit sem csinält , akkor mire adjanak tävoltartäsi vegzest?

Most megvärjäk,mig kärt tesz bennem???

Mert amugy fenyegetözik is.:S

2013. dec. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

igen,én is ezerszer elmondtam neki,meg nem is akarok vele találkozni és mégis :(

valami betegség ez az biztos

a rendőrség nekem is azt mondta hogy ilyenek miatt ne hívjam ki őket,mert akkor már ahol lakom ott is zaklat folyamatosan,ráadásul részegen,éjszaka,meg ilyenek

2013. dec. 4. 11:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Igazäbol nem tudom hogy ilyen pasik ellen mit lehet tenni, amugy en is gondolkodtam mär a mäshova költözesen, de egyenlöre sajnos nem tehetem meg.

Nem felek töle, de tudom, hogy bärmikor ujra kezdheti a hülyesegeit, amire nem vagyok kiväncsi.

Rendörseg meg egy tehetetlen puhäny alakulat.

2013. dec. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

én el fogok költözni amint tehetem

teljesen tönkre teszi az életem

2013. dec. 4. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!