Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis hogyan győzzük le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabriell88 kérdése:

Mégis hogyan győzzük le a féltékeny haverunk barátnőjét?

Figyelt kérdés

Bele is kezdenék.

Adott egy baráti társaság, amibe hirtelen belecsöppentem. Csak egy személyt ismertem anno közülük.Akivel nagyon jó barátság alakult ki.természetesen ő férfi én pedig nő.Ebből a társaságból ismerkedtem meg a jelenlegi párommal, aki ennek a bizonyos barátnak, akit hívjunk A-nak a legjobb haverja.na mármost A összejött egy lánnyal, aki a kezdetek óta féltékeny rám, és mindent elkövet, hogy valahogy ki kerüljek ebből a társaságból, no meg persze, hogy szakítsak a párommal.beszélt a társasággal ,hogy közösítsenek ki.Persze nem lett sikere.Szőke haját befestette barnára és az új képei alá oda írta a nevemet.Többször kivágta a balhét, hogy ő nem hajlandó semmi olyan helyre eljönni ahol én is ott vagyok.Na most lesz egy buli, ahová én elmegyek a barátommal és úgy volt h A is jön a barátnőjével, de mikor megtudta h én is megyek, A-t sem akarta elengedni, majd rá 2 napra írt a barátomnak, hogy alig várja már a bulit vele, A-val és még két barátnőjével.Tudom, hogy mit akar, hogy végleg ki kerüljek a képből és ezért bármire képes.Még azt is kinézném belőle, hogy direkt ráküld valami csajt a páromra.Eddig nem reagáltam semmire amit eddig tett.Mert úgy gondoltam, semmi értelme, aki hülye....De már most nagyon nehéz vissza fognom magam.A legjobban az dühít, hogy nem áll elém és mondja meg mi a baja, hanem galád módon hátulról támad.Az ilyen embert nem tudom ember számba venni.No de még is hogyan védekezhetnék ellenne?mit csináljak, hogy végre békén hagyjon?Adjam meg neki amire annyira vágyik és ordítsam le a fejét?? tényleg süllyedjek le a szintjére?



2012. márc. 5. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Pároddal beszéltél erről? Vagy azzal a bizonyos A-val?
2012. márc. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a csaj nem áll eléd, állj oda te és szembesítsd a dolgokkal. Nehogy már megússza, hogy áskálódik meg buzdítja itt a népet. Tessék odamenni és elővenni azt a nőcskét, hogy mégis mi baja van veled, és ha valami gondja van, akkor azt itt előtted mondja a szemedbe, de ne a hátad mögött lopakodjon.


Pár gyors kérdés: a párod és a haverod mit szól ehhez? Melletted állnak? Legalább a párod kiállna érted, ha összetűzésbe kerülnél a csajjal? Mit gondol erről a baráti társaság többi tagja?


Én a helyedben valószínűleg nem lettem volna ilyen türelmes, már az első hisztije után odamentem volna hozzá, hogy ha gondja van, akkor azt nekem mondja, és ne mások előtt szidjon.

2012. márc. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen a párom, tud róla és A is.természetesen a párom mellettem van és úgy fogalmazott ha hamarosan nem állítja le magát ő fogja megtenni.A persze tud róla, de nem szól semmit, hallgat.Ami persze bánt, de az ő helyében én se tudnám mit kéne tenni, barát vs barátnő....

Pont ez az.Már legszívesebben 60x odamondtam volna neki a magamét, de miért én? bántottam tán? neki legyen gerince és álljon elém!no meg persze jobban dühíti h nem foglalkozom vele, szerintem arra számít, hogy majd neki esek és végre azt tudja mondani, h na ő megmondta, hogy milyen szemét vagyok!Nem nem fogok a szintjére alacsonyodni.A társaság persze azt mondja, hogy az ilyen ember beteg aki ok nélkül féltékeny.Mellettem állnak és már nem is egyszer tették helyre a csajt, de mind ez idáig úgy tűnik felesleges.Nem hallgat senkire, de az hogy már a barátomnak is írogat.Miért nem törődik a saját életével?

2012. márc. 5. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!