Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minek számít ha bevallottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek számít ha bevallottam a pasimnak hogy megcsaltam, de nem a teljes igazságot mondtam?

Figyelt kérdés

Tehát megcsaltam a barátomat Andrissal(valojában nem úgy hívják csak írnom kellett valamit).nos bevallottam hogy megcsaltam bocsánatát kértem de ő totál begőzölt hogy:"megcsaltál?!kivel? követelem hogy mondd el, veszem a kabátom és el is intézem mert engem nem lehet felszarvazni büntetlenül". Én nem akartam hogy balhé legyen de tartottam tőle hogy ha én nem is árulom el kivel, ő ki fogja találni hogy Andrissal mert az utóbbi időben elég sokat találkoztun vele az ismerősökkel együtt meg rengeteget beszéltünk telefonon...szal ki tudná következtetni hogy nyilván ő lehetett az. én hogy megakadályozzam a bajt azt hazudtam hogy egy lánnyal csaltam meg.erre lenyugodott sőt lazázni kezdett "óh a frászt hoztad az előbb rám,ilyennel nem szabad ám viccelni.....a leszbiziés bőven belefér, sőt."

Tehát bevallottam a megcsalást a részleteken meg azért változtattam hogy ne verekedjenek össze meg ilyesmi.Akkor ez megbánás részemről nem?az had ne legyen az én hibám hogy nem akarok mégnagyobb bajt.



2013. dec. 8. 14:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Szánalmas vagy!R.banc!
2013. dec. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Miért élsz?De komolyan?Gerinctelen suttyó féreg vagy akit el kéne taposni!
2013. dec. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%
Szép kis kamu sztori....
2013. dec. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%
Akkor most valld be szépen,hogy hazudtál!
2013. dec. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%

Csupán az a te hibád, hogy megcsaltad és még ezek után sem volt benned annyi gerinc,hogy az igazat mond :) Szép kis jövő áll előttetek :)

Persze sokkal jobb, ha mondjuk még évekig együtt vagytok és akkor jut a fülébe valahogy :D Akkor biztos nem lesz dühös -.-

2013. dec. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
ti ilyen hamar elolvassátok a történetet és felfogjátok vagy csak a címet nézitek és már pötyögtök (hát szerintem inkább az utóbbi)
2013. dec. 8. 15:00
 7/17 anonim ***** válasza:
57%

Nem vagy hozzá öszinte, miért is vagy még vele.

De a pasi is hülye, hogy a 3. személyt jobban hibáztatja, mint téged.

És nem úgy néz ki, mintha megbántad volna, ha ez az Andris jobban érdekel annál, hogy elmondd az igazat.

2013. dec. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

én se tartom igazságosnak hogy őt jobban hibáztatja (hibáztatná) mint engem,ezért oldottam ezt meg úgy hogy ha engem személy szerint nem von konkrétan felelősségre akkor vele se tegye.

a kapcsolatunknak amúgy se adok akkora jövőt hogy az évek multáni kiderüléstől tartsak...valszeg majd szakítok vele,de még nincs a láthatáron senki akiért megérné

2013. dec. 8. 15:06
 9/17 anonim ***** válasza:
59%
Halál a kérdezőre!
2013. dec. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Lekike 11 ***** válasza:
65%
te ilyenkor jól vagy? :O azért nem szakítasz vele mert nincs senki a láthatáron hát csak gratulálni tudok....
2013. dec. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!