Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megcsaltam?

Figyelt kérdés
Megcsaltam a baratomat, elcsattant egy csok massal. Nekem semmit sem jelentett az a csok. A baratom azonnal kitett, nem is kivancsi ram tobbet. Vissza szeretnem szerezni, mert o kell nekem, nem tudom miert csokoltam meg mast. Viszont lefekudtem a legjobb fiubaratommal, mindig is tobb volt szamomra mint barat, es valahogy megtortent. A baratom errol nem tud, es ezt nem is tudna meg soha. Ti ezt elmondanatok a helyemben? Vissza szeretnem szerezni, hogy csinaljam? A fiubaratommal soha nem lehet koztunk komolyabb, nem szeretnenk a baratsagot elrontani. ezert szeretnem a baratom visszakapni, keztem mar megszeretni. Egy csok nem olyan nagy bun hiaba mondom neki :/ 18/L
2013. nov. 14. 23:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Te olvasod is azt, amit írsz...? :)
2013. nov. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ne csókolj meg mást, vagy vedd tudomásul hogy itt a büntetés: Soha többet volt pasi!!

Ribbancs

2013. nov. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom eldönteni, hogy ez a kérdés kamu-e, vagy tényleg léteznek ilyen lotyók, miszerint egy csók nem olyan nagy bűn.
2013. nov. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Bummer ***** válasza:

Egy csók is az, hát még ha lefekszel a legjobb fiúbarátoddal mikor ő kell, az meg főleg, hogy vele azért nem akarsz többet mert nem akarod a barátságot elveszteni. Van egy rossz hírem, ez egy múló barátság lesz, mert egy férfi és egy nő közt igaz barátság csak akkor van ha éreznek is valamit egymás iránt és átlépik a korlátokat együtt, főleg ha szex is volt. Akkor az már nem barátság kizárólag. Önző döntés ami nem működik hosszú ideig. A fiút meg bármiért is szereted szerinted vagy akarod párnak, nem szereted eléggé hisz ösztönből ezeket megtetted. Nekem hihetsz, tudom miről beszélek.

30/F

2013. nov. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sehogy. A csók épeszű embereknél megcsalásnak számít. Jól járt a barátod hogy megszabadult tőled, mert jövő hégen elcsattant volna még egy csók valaki mással, persze teljesen véletlen. Előbb kellett volna gondolkodnod.
2013. nov. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
fogyatèkos qrva
2013. nov. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szegény srác,jobbat érdemel nálad,és ha van esze nem békül ki veled,mert ha 1x megcsaltad többször is megfogod...
2013. nov. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nagyon is jól tette a srác, hogy kidobott. Mégis mire számítottál?

Nagyon remélem, hogy soha többé nem fog visszafogadni egy ilyen olcsó, gyenge jellemű lotyót mint te. Csak azt kaptad, amit megérdemelsz. Most visszanyalt a fagyi :)

2013. nov. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hogy varrna ossze a sors azt az otvaros pinadat, plusz adna rad erenyovet olombol keszulve. Agyatlan ribizli, 18 evesen itt tartasz? Szegyeld el magad orokre.
2013. nov. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én is kivágtalak volna mint a huzat, kár volt elcseszni mert ezek szerint a barátod értelmes volt.
2013. nov. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!