Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vőlegényem állandóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem állandóan a fejemhez vágja, hogy megcsaltam. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
A barátom 2x kezet emelt rám részegen, mert az alkohol kihozza a legrosszabb énét, megbocsátottam, aztán hullámvölgybe volt a kapcsolatunk és én csókolóztam egy másik pasival,ő is megbocsátott. Ennek lassan egy éve, de folyamatosan a fejemhez vágja. Mit mondjak neki? Ha feljön a téma, megnémulok és nem tudom magamat megvédeni. Szerintem nem fair, hogy állandóan felhozza, akkor mért nem hagyott el, ha nem tud rajta túllépni? Azt ossa, hogy az a legnagyobb bűn amit csak el lehet követni, az persze semmi, hogy ő megtépett meg megszorongatott. 4 éve vagyunk együtt
2013. szept. 23. 15:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
"2x kezet emelt rám részegen" - és még mindig együtt vagy vele? -.-
2013. szept. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Megtépett meg megszorongatott? És közös jövőt tervezel egy alkoholista vadállattal? Szerintem ennek bármit mondasz, nem fog változni, ugyanúgy meg fogod kapni még tíz év múlva is. Miért nem keresel egy normális pasit amig nem késő?
2013. szept. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
hogy viszlát
2013. szept. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem meg megérdemled! Tudod egy dologra rá jöttem sose bíz nőben, hűtlen az összes!
2013. szept. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy szevasz te h.lye zsarnok fa@fej, ezentúl élj egyedül!
2013. szept. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én túlléptem ezen, megbocsátottam, azóta nem történt ilyen. Én most arra lennék kiváncsi, hogy kezeljem azt, mikor azt vágja a fejemhez, hogy én megcsaltam, és az a legnagyobb bűn, az övé nem ekkora.
2013. szept. 23. 15:40
 7/16 anonim ***** válasza:
52%

"Én most arra lennék kiváncsi, hogy kezeljem azt, mikor azt vágja a fejemhez, hogy én megcsaltam, és az a legnagyobb bűn, az övé nem ekkora."


Tényleg nem érted? Egy ilyen "embernél" nem tudod ezt kezelni, mert egy unintelligens hü.lye. De meg is érdemlitek egymást.

2013. szept. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem is neked kellene megvédened magad a részeg dumájával szemben. Ez egy bunkó ember,és soha nem bocsátott meg,csak színleg,máskülönben nem említené fel soha. Addig hagyd ott,míg nem késő!
2013. szept. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kezeld? Úgy, hogy szakítasz vele. Én egy olyan emberrel soha a büdös életben nem házasodnék össze, aki kezet emelt rám, nem is egyszer, és nagyobb bűnnek tartja azt, hogy utána én mással csókolóztam. Könyörgöm, nem gyereket csináltál annak a másiknak! Belegondoltál egyáltalán abba, hogy mi lesz majd 10-20 év múlva?
2013. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az én párom is megcsalt.Sajnos én se bírom ki,hogy 1x-2x ne hozzam fel neki a témát,és ne vágjam a képébe.Tudom,tudom..ez nem a legjobb dolog,és hogy bíznom kéne benne,nem felhozni ezt többet,mert evvel csak elüldözöm magam mellől,de egy ilyet azért elég nehéz elfelejteni.Ha nem tépett volna meg téged,meg csinált volna ilyen dolgokat veled,azt mondanám: ülj le vele,és beszéljétek meg,mond el neki h szereted,és nem lesz több ilyen, megbántad stb stb.. DE !!! A Ti kapcsolatotok teljesen más..s nem is értem miért vagytok még mindig együtt..?
2013. szept. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!