Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ennyi "megcsaltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi "megcsaltam, de szeretem" kérdés?

Figyelt kérdés

Nincsenek tisztában az emberek az érzéseikkel vagy csak félnek az egyedülléttől vagy mi ennek az oka? Félek összejönni valakivel, mert ezek után nem fogom neki elhinni, hogy valóban szeret.

Maguknak is hazudnak manapság az emberek, nem csak másoknak.


2013. dec. 4. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Köszönjünk Oravecz doktornő az eszmefuttatást, de kérdést nem találtam.
2013. dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azért félsz egy kapcsolattól már mások tapasztalata alapján, bizalom nélkül állsz hozzá? Ez sem túl szép bár van benne igazság. Elk*rvult a világ. Megoszthatjuk gondolatainkat, megvitathatjuk és még ha meg is kapod a választ akkor is mi lesz? Tudsz rajta változtatni? Kár is ilyenek alapján élni ..
2013. dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
pontosan. félnek az egyedülléttől. mert ma, ha az a válaszod arra a bizonyos kérdésre, hogy nem, nincs senkid, akkor az emberek sajnálkozva néznek rád, és együtt érezve azt mondják, hogy ne aggódj, nemsokára biztos megismersz valakit. Ettől Te szerencsétlennek érzed magad, hisz lesajnáltak Téged, és ezért még a legutolsó szalmaszálba is belekapaszkodsz csak azért, hogy az embereknek legközelebb már dicsekedve mondhasd, hogy van valakid.
2013. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nincsenek tisztában az érzéseikkel és félnek is az egyedülléttől. Valahol mindkettő.

Azért gondolom, hogy nincsenek tisztában az érzéseikkel, mert az emberek sokszor hiszik, hogy szerelmesek valakibe, de egy bizonyos idő elmúltával visszatekintve látják csak, hogy valóban szerelem volt az, egy fellángolás vagy valami egyéb, például megszokás. Én úgy gondolom, hogy aki szereti szerelemmel a párját az nem lenne képes megcsalni, pont azért mert szereti, és akit szeretünk, annak nem akarunk fájdalmat okozni. Ráadásul ha én szeretek valakit, késztetést sem érzek, hogy mással együtt legyek. Nyilván az ember lát más vonzó személyt is a párján kívül, de ha valakiben van tartás, akkor ellenáll a kísértésnek, bármekkora is legyen az.


Az egyedülléttől való félelem is gyakori ugyanakkor, sok kapcsolatfüggő ismerősöm van nekem is, bár ők nem csalják meg a párjukat többnyire, szimplán csak megvárják, amíg maga a kapcsolat elviselhetetlen nem lesz.

2013. dec. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1.: Oraveczet személy szerint utálom, nem igazán esik jól, ha hozzá hasonlítasz.

2.: Ha másoknak sem működik a kapcsolatuk ill. hazudnak egymásnak, akkor pont nekem miért lenne jó kapcsolatom? Teljességgel kizárt. Sosem voltam szerencsés az életben. Szeretnék úgy hozzáállni egy kapcsolathoz, hogy nem veszem komolyan és ha megcsalnak, akkor könnyen tovább tudjak állni, de sajnos nem vagyok ilyen, poligám meg pláne nem.

2013. dec. 4. 21:13
 6/14 anonim ***** válasza:
A mások az 100%? Nem tudom milyen statisztika van erről nem tudom hogy oszlik meg ez de bőven vannak azért akik nem ilyenek. Habár szüleim más generáció bőven, de sosem csalták meg egymást és még mindig együtt vannak "boldogságban". Sosem úgy kell felfogni hogy miért pont te. Hanem úgy hogy miért ne pont te?
2013. dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én 20-on éves vagyok. Ebben a korosztályban egyáltalán nem az számít, hogy valaki hűséges és korrekt legyen a másikkal. Minél több partner, kihasználás, önzőség, mindenkinek csak saját maga a legfontosabb. Utálom ezt a világot. Még a különböző sztorikat is rossz hallani a párkapcsolatokról. Nem nekem találták ki ezt a századot.
2013. dec. 4. 21:26
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor legyél prűd, aszexuális, aszociális ember és halj meg egyedül .. Mit vársz? Szánalmat, együttérzést? Minek segítsünk olyan emberen aki általánosít és maga sem akar változtatni. Ha egyszer valami rossz ízű kaját eszek akkor ne egyek már többet? Baromság!
2013. dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem tudnék aszexuális sem lenni, mert elég nagy az étvágyam ilyen téren. De azt nem bírnám elviselni, hogy valaki még egyszer megcsaljon, mert egyszer már majdnem belehaltam.
2013. dec. 4. 21:30
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha belehalsz a megcsalasba, az csak azt bizonyitja, hogy nem voltal eletrevalo, az evolucio kiszelektalja a mellekagakat...
2013. dec. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!