Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Le akar velem feküdni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le akar velem feküdni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit évek óta ismerek. Amikor megismertem jegyben járt egy lánnyal. Ennek ellenére nagyon megtetszettünk egymásnak. Én bele is szerettem és azt hittem, hogy ha annak ellenére velem találkozgat, hogy el van jegyezve, akkor biztos nem jó az a kapcsolat. Majd lefeküdtünk és baromi jó volt a szex. Kb. 1 évig szexeltünk, közben persze világossá vált, hogy nem fog szakítani, de nem bírtam tőle megválni, mert nagyon jó volt együtt. Aztán elvette a lányt feleségül, ami elég nagy trauma volt nekem ahhoz, végre azt mondjam, hogy "akkor nincs több szex". Aztán barátok maradtunk. Közben nekem is lett egy rendes párkapcsolatom, eltelt több, mint egy év és most szakítottunk a barátommal. A fent említett pasi pedig kezd furcsán viselkedni. Célozgat, hogy szexi vagyok, meg állandóan azt fejtegeti, hogy milyen csodálatos volt, amíg szexeltünk és mennyire szívesen kinyalna és stb. Ha találkozunk, ölelget, megmasszírozza a nyakam és kifejti, hogy mennyire rám van gerjedve. Nekem ez a viselkedés nincs ellenemre, mert én mindig is nagyon vonzónak találtam őt. De nem egészen értem... Mert a felesége még mindig megvan és nem értem, hogy akkor mit akar velem. Vagy ha évek óta rám gerjed, akkor minek vette el a másik lányt? Szerintetek most le akar velem újra feküdni? Lehet, hogy érez irántam valamit, vagy ez csak pusztán szexuális vonzalom? Nem értem, hogy ő mégis hogy viszonyul hozzám. 24/N

2013. dec. 8. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Te csak arra kellesz neki, és ezt értsd meg.
2013. dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Költőnő? ***** válasza:

hadd ne mondjak erre semmit.

remélem, ha egyszer szerelmes leszel és hozzámégy vkihez, neki is szeretője lesz melletted.

Egyébként ha annyira nagyon érezne és veled akarna lenni, már veled lenne.

2013. dec. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 zotanbro ***** válasza:
szerintem dugasd meg magad :D aztan ha elvaltak szabad a palya.
2013. dec. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ÉRTHETETLENEK AZ EMBEREK. Akármennyire is próbálom szeretni őket...
2013. dec. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a fentiek alapján egy r*bancnak tűnök, de higgyétek el, hogy ez nekem sem könnyű. És szeretőnek lenni sem könnyű, általában az ember nem azért csinálja, mert ki akar szúrni a másikkal, hanem mert szerelmes. És amúgy én bármit is csinálhatok, ha a pasi nem akar félrelépni, nem fog. De most itt nem is én teperek, hanem ő kerülget folyton. És nem könnyű ellenállni valakinek, akit szexinek és ellenállhatatlannak tartok, mióta megláttam.
2013. dec. 8. 17:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy tobb is van neki,es mondjuk te lennel Miss Szerda!!Igy is vonz a dolog?
2013. dec. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En mar csak azt latom, hogy mennyire megalazo az, hogy csak az agyban vallanak fel de azt utcan mar nem...
2013. dec. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Költőnő? ***** válasza:

basszus, ha nem bírsz neki ellenállni, kerüld el.

és ha jól értettem, a Te esetedben nem szerelemből vagy a szeretője.

2013. dec. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!