Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak a haverokkal viccelődik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a haverokkal viccelődik, vagy le is akar feküdni velem? ( többi lent )

Figyelt kérdés

A barátommal csak nemrég jöttünk össze. A haverjaival sokat hülyülnek, és sokszor téma vagyok, meg a szex, de viccelődve. De ettől még lehet hogy megujjazna, leveküdne velem stb.. Kort nem írok(mert 18 alatt vagyunk), szeretjük egymást szóval MAJD belemennék ilyenbe, csak hát még nem vagyok felkészülve rá.

(barátnőm írta ki erről, mert ő nem regisztrált, de azért válaszoljatok mert szólok majd neki)


2013. okt. 4. 22:54
 1/7 Sir Sarcasm ***** válasza:
Az lehet, hogy szerinted lényeges dolog, hogy viccelődve beszélik ezt meg, de ettől mi srácok azokat a dolgokat komolyan gondoljuk ám.
2013. okt. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kamasz és hímnemű. Persze, hogy meg akarja húzni a csajt! Nem ártana erről beszélgetni egymással, hogy ki mit mikor és hogyan akar. 18 alatt vannak. Hát ez van. Legyen gumi, ügyeljenek rá, ne legyen nem kívánt terhesség, és ennyi. Ésszel csinálják. Szerintem 18 év alatt nem jó ötlet, de fejmosást szerintem nem kértek.
2013. okt. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
leveküdne veled pls ,te vaggy asz gooby? te kurfa te xD /dolan kacsa
2013. okt. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ott vagy amikor viccelődik? ha igen akkor arra megy ki a dolog hogy ha csak bambán vigyorogsz és nem húzod fel kicsit sem a szemöldöködet az kb azzal egyenértékű jelzés lehet neki hogy indulhat is a kotonért
2013. okt. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet komolyan gondolja, de ne engedd neki míg te se akarod! És védekezzetek!!! Hajrá :)
2013. okt. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, ha valakinek erotikus vicceket, poénokat mesélek, és az illető férfi, akkor azzal 95%, hogy le akarok feküdni. Szűrd le a következtetéseket.
2013. okt. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha Heroldnak hívják szerintem hihetsz neki.
2013. okt. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!