Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagy nem, a legjobb barátom le akar velem feküdni?

Figyelt kérdés

A legjobb barátomról eddig azt hittem, sőt tudtam, hogy meleg, mivel mindig a fiúk tetszettek neki és nem a lányok. Már kb. 15 éve ismerjük egymást és nagyon jól kijövünk a másikkal, mindent megbeszélünk stb. Nekem van barátom, ő vele is ő hozott össze. Valamelyik nap áthívtam kikérni a tanácsát mint ahogy már jó párszor tettem, fehérnemű kérdésben. Megmutattam neki két félét és megkérdeztem melyik áll jobban. Ő az egyetlen akinek ezeket meg merem mutatni/Kérdezni. Hamar átöltöztem, majd amikor látott benne mondta hogy fantasztikusan áll stb. Visszaöltöztem és akkor mondta, hogy milyen jó a barátomnak hogy velem van, meg hogy kíváncsi arra, hogy milyen lehetek az ágyban. Én csak néztem rá nagy szemekkel, majd utána viszont sűrgősre vette a dolgot és elment tőlünk.


Mit jelentsen ez?


2013. aug. 19. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
jól kitervelvelte azt a 15 évet! igy kell csajozni :DD
2013. aug. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Három lehetőség van.

1. Eddig sem volt meleg, csak megjátszotta.

2. Valóban meleg, csak megkívánt. :)

3. Biszexuális. :)

2013. aug. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Mások előtt próbálni fehérneműt.... öcsém... ennyit szenvedni azért a 1 másodpercért, amíg a lány leveszi rólad? :D
2013. aug. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


#3-s milyen lány? Én vagyok lány és van barátom. Nem azért kértem, hogy nézze meg a legjobb barátom a fehérneműt. Mint mondtam mindenben kikérem a tanácsát.

2013. aug. 19. 12:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki! olyan jó csaj vagy, hogy még egy meleg is megkíván! ez a nemsemmi! :D
2013. aug. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jah értem... nem esett le a szitu.


Lehet biszex is....

2013. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valszeg bisex, csak a fiúk jobban vonzzák. :)
2013. aug. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1. 100%-osan kitalálta xD
2013. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!