Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy megcsalt a párotok?

Figyelt kérdés
Már egy éve történt, de csak most derült ki. Azt mondja szeret, de tagadja, de én teljesen biztosra tudom, hogy megtörtént. Csókolózott egy másik lánnyal. Teljesen jó volt minden egészen eddig, amíg ki nem derült. Arra is hajlandó lennék, hogy megbocsássak, de nem akar bocsánatot kérni, és tagadja.

#megcsalás #bpcsánatkérés
2013. dec. 11. 19:33
 1/7 Tarnolf ***** válasza:
100%

Ha biztosra tudnám:


Nagy nehezen visszafognám magam, nehogy káromkodva beszéljek vele, de simán kidobnám. Ha mondani akarna valamit, máskor megtalál, de 1-2-3 hétig tuti nem fogadnék semmi vele kapcsolatos levelet/SMS-t/satöbbi. Utána meghallgatnám. De többé nem keresném.

2013. dec. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azonnali hatállyal kihajítanám és nem a megcsalással van gond! A gond azzal van, hogy egy: nem tisztel és a szemembe hazudik! kettő: a bizalom ott és akkor rögtön elmúlik! ezenkivül nem megbeszélte a problémákat, mert megcsaláshoz mindig a problémák vezetnek valami nem stimmel, szóval nem megoldani akarta hanem elmenekült...hát akkor menjen!
2013. dec. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

szerintem beszéld meg vele a dolgot. Egy párkapcsolat nem műkodhet úgy ha nem tudjátok a problémáitokat megbeszelni.


beszéljétek meg mi vezetett oda, hogy megcsalt és mondd el neki hogy ha beismeri és bocsánatot kér akkor te is megbocsátasz neki.


ha nem vagy biztos abban hogy megcsalt ne dobd ki szerintem. de még ha megcsalt is neked kell mérlegelned mióta vagytok együtt és hogy érdemes e megbocsátani.


ne feledd minden férfi megbotlik legalább egyszer!!

ne halgass mások tanácsára hogy küldd el.

Halgass a megerzeseidre.


hidd el működni fog. ha van még kérdésed írj nyugodtan.


sok szerencsét :))

2013. dec. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy miért csalt meg, ha simán benne vagyok a hármas-többes felállásokban is... :)
2013. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mindegy mit mond, nálam már nem lenne semmi sem a régi. meghagynám magam mellett, de az érzelmeim szép lassan tuti elmúlnának és helo.
2013. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.


Az első és legfontosabb, hogy igen, teljesen biztosra tudom ezt.


Általában meg tudjuk beszélni a problémáinkat, sőt, szerintem az átlagnál jobban, van egy stratégiánk is erre, ha bármi probléma merülne fel, akkor (eddig) kiválóan tudtuk ezt alkalmazni.


A baj az, hogy most ezt nem lehet, mert ilyen jellegű dolog szerencsére még nem volt. Elmondtam neki, hogy megbeszélhetjük, ha bocsánatot kér, de nem hajlandó, azt állítja nem történt meg, és úgy adta elő, mintha még kb én nem lennék eléggé szerelmes és miért nem bízok benne, ő nem tett semmit.


Amúgy minden jó volt egészen eddig, terveztük a közös jövőt, életet, és folyamatosan mondja, hogy szeret, alkalmanként virágot hoz, sokat bókol, nem gondoltam volna, hogy valaha is ilyen derül ki róla, ezért nem tudom neki egyből azt mondani, hogy "heló".

2013. dec. 11. 20:27
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A másikat félholtra verném, a párom meg rlhagynám.
2013. dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!