Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megkérdeztem a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztem a barátnőmet, hogy megcsalt-e, félre nézett. Jelent ez valamit?

Figyelt kérdés
Külön szilvesztereztünk,megkérdeztem tőle milyen volt,mit csináltak. Jó párszor azt mondta,hogy "semmi érdekes". Aztán megkérdeztem,hogy megcsalt-e,azt mondta nem,de egy pillanatra a padlóra nézett. Megkérdeztem pár barátnőjét, azt mondták jó buli volt,de nem történt semmi különös.

2014. jan. 1. 23:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ja méghozzá velem, bocsi.
2014. jan. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem igen :/ amikor lenézett jobbra vagy balra fordította a fejét?
2014. jan. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vagy megcsalt és azért nézett félre, vagy nem, és idegesíti hogy így megvádoltad.
2014. jan. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A testbeszéde lebuktatta, nem mert a szemedbe nézni mikor azt mondta hogy nem,vagyis valószínűleg történhetett valami.
2014. jan. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4. így van de azt nem jó mindig használni a test beszédet.. biztos hogy volt valami kérdező.
2014. jan. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy merre nézett...a jobbra vagy balra az mindegy, de ha MELLÉD nézett az egy önkénytelen reflex, testbeszéd, mégpedig ilyenkor az agyunk így keresi a ki/menekülés "útvonalat" ,ettől persze nem biztos hogy megcsalt de lehet hogy volt valami smaci vagy ilyesmi.
2014. jan. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jah és még annyit hogy ha a füléhez,orrához tarkójához nyúlt...azaz kéz az archoz gesztuscsokrot "használta" akkor 100% hogy nem mondott igazat.
2014. jan. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez van. Azért nézett le, hogy összeszedje a gondolatait mégis mit mondjon vagy hazudjon. Valószínű a másodperc törtész alatt végig futott az agyán egyfajta kétségbeesett érzés, hogy mégis honnan tudod vagy valóban tudod-e.

De kevesebbért is tartóztattak már le valakit és ez egyértelműen a hazugság jele. Valamint a "semmi különös"-t én is akkor használom, ha van valami de nem akarok róla beszélni.

Viszont miért kérdezted meg, esetleg te is csináltál valamit?

2014. jan. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%
Legjobb ha szakitasz! Megovod magad a féltékenységtöl. Miért szilveztereztetek külön? Ha pedig külön szilveztereztetek mi a fac közöd van az ö szerelmi életéhez????
2014. jan. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Valami elképesztő hogy a Hazudj ha tudsz óta mindenki élő hazugságvizsgálónak képzeli magát, de akkor azt is tudhatnák hogy egy jel alapján nem lehet, így nem is szabad véleményt formálni. (ezt a testbeszédben is leírják, mielőtt valaki azzal jönne)
2014. jan. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!