Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akinek a minap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bönce kérdése:

Van egy lány akinek a minap bevallottam, hogy mit érzek iránta és megkérdeztem, hogy járna-e velem. A válasza az volt, hogy "Háát nemtudom. Jelenleg semmiképp. Csak most van más. " Lehet még nála esélyem?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:

:S:S:S:S

ez a vonat elment.


si-hu-hu shi-hu-husi-hu-hushihuhushihuhu

2013. dec. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Röviden és tömören: nem.
2013. dec. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom = NEM!
2013. dec. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy nőnek sose vallunk szerelmet, főleg járás előtt...nagyjából 0,00001 % hogy ebből lesz kapcsolat a jövőben.
2013. dec. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SullaFelix89 ***** válasza:
18%
Szépen lerázott lúzerkém
2013. dec. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lúzer mi? Mond má' el nekem, hogy hol mertél volna színt vallani egy lánynak is? Ő legalább megpróbálta. Az már más tészta, hogy ez az érzelem kinyilvánítás a lehető legrosszabb taktika, mindazonáltal az ember nagyon is úgy érzi, hogy most villant ezzel egy jó magas adut.

Az egyetlen dolog amit tehetsz, hogy fittyet hánysz az egészre és ott maradsz a közelében. Hiába zárkózol el tőle, az érzés még attól megmarad nem fog hamarabb elillanni. És akkor már inkább mellette szenvedj, mint nélküle. Aztán ha kitartó vagy és nem szúrod el többet, akkor idővel lehet kialakul benne is valami. De ne éreztesd vele, hogy felőled több is lehetne. Pontosan tudja, hiszen már elmondtad neki.. Nem kell megerősíteni többet. Sőt, a legjobban akkor járnál, ha a fejedhez vágná, hogy nem is teszel érte semmit. Mert akkor vitát nyit és lehet beszélgetni a dologról.

2013. dec. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
"Van egy lány akinek a minap bevallottam, hogy mit érzek iránta és megkérdeztem, hogy járna-e velem." Most ebböl honnan tudjuk, hogy te mit is mondtál neki? Lehet az is, hogy: Utállak, undorodok töled, legszivesebben lehánynám a testeded. Na járunk?
2013. dec. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!