Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én 12, fiú, a barátnőm 11. Kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 12, fiú, a barátnőm 11. Kb 1 éve vagyunk együtt. Megkérdeztem a barátnőmet hogy akar-e csókolózni. Azt mondta majd ha eljön az az idő. Mikor jön el?

Figyelt kérdés
2008. szept. 18. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szija. Még nagyon fiatalok vagytok. Akkor jön el az idő, ha ő a lány akarni fogja! Ne erőltesd, ha boldogok vagytok legyetek csók nélkül is azok :)... én 15 éves voltam amikor először csókolóztam a barátommal :)
2008. szept. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor ő is akkor fogja kivánni amikor 15 lessz?
2008. szept. 18. 19:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos...egyénenként változó.Én 11 évesen csókolóztam először!:) Szerintem se kell még erőltetni...lehet hogy ő még nem érzi annyira érettnek magát!(:
2008. szept. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg egyénenként változó, én 14 évesen csókolóztam először, és valami gyönyörű volt! 11 évesen lehet, sőt biztos, hogy nem lett volna ugyanolyan!

Én azt mondom, ne riaszd el a barátnődet tolakodással, olyan választ adott, ami őszinte, okos, és amin igazán nem lehet megsértődni :) Érezzétek jól magatokat, maradjon minden úgy, ahogy eddig volt, beszélgessetek, tanuljatok együtt, sétáljatok, menjetek moziba, számítógépezzetek, amihez kedvetek van, és ha jó a kapcsolat, úgyis együtt maradtok addig, míg "eljön az idő"! :) (Ez szerintem még legalább olyan 2-3 év, ha konkrét számot akarsz. Szájrapuszi persze valamivel hamarabb lehet, de az se most! :) Ha egy időre félreteszed a dolgot, és jól érzed magad a kapcsolatban úgy, ahogy van, elrepül az az idő,legyen akármennyi, meglátod! :) )

2008. szept. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
első válaszadó vagyok. Nem nem... ez egyénként változó pontosan:)... van aki 11 évesen akarja... van aki 16 évesen se. Mindenki más:)
2008. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hányan vagyunk, akik már oviban elcsattintottuk az első szájrapuszit, pedig még azt sem tudtuk mi az, nincs benne semmi rossz.
2008. szept. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
HALI ÉN IS OVIBAN SMACIZTAM ELŐSZÖR ÉS ERRE IS IGAZ HOGY AZ ELSŐT NEM LEHET ELFELEJTENI AKÁRMILYEN BÉNÁCSKÁRA IS SIKERÜL AMUGY MEG NEM KELL SZERINTEM SE ERŐLTETNI A A CSÓK JÖN MAGÁTÓL
2008. szept. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Én 10 éves voltam, és isteni volt:) Szegény lány, nem is tudja, mit halogat...pedig nem bonyolult dolog:)
2008. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, ne is gondolkodj ezen. ha eljön a megfelelő pillanat, akkor meg fog történni. ne úgy állj a dologhoz, mintha túl akarnál már lenni az egészen és ne zaklasd a barátnődet ezzel folyton. mert kényelmetlenül fogja érezni magát és estleg megteszi úgy, hogy semmi kedve sincs hozzá. Várj csak, időd az még rengeteg van nem késtél le semmiről.
2008. szept. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!