Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy katona párjaként mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy katona párjaként mennyire elfogadott a "megcsalás"?

Figyelt kérdés

A párom légiós, 5 évig van külszolgálatban, és évi 9 hét szabadsága van, persze ezt nem tudja mindig itthon tölteni, szóval jó eséllyel egy évben 7-8-szor találkozunk, és a közeljövőben lesz olyan, hogy fél évig egy huzamban nem is fogunk. Ő megmondta a kapcsolatunk elején, hogy ha esetleg megfordulna a fejemben, hogy lefeküdjek mással, őt nem zavarja, csak tudjon róla. Nem fog jól esni neki, de nyilvánvaló alapvető szükséglete az embernek, így nála ez nem számít megcsalásnak. (Persze azért gyerekem ne legyen mástól). Én egyetemista vagyok, úgymond a "legaktívabb" időszakban kéne lennem. Nem úgy értem, hogy ilyen korban az a "menő", ha sokat szexelek, hanem hogy 20 éves kor körül a legnagyobb a szexuális aktivitása az embernek. Második éve vagyunk egy pár, ő tavaly ősszel vonult a légióba.

Én sose akarom megcsalni, eddig még nem merült fel ilyen probléma. Csakhogy most itt a vizsgaidőszak, és pont az az idő, amíg én tanulok, a légiós szolgálat ideje is. A vizsgáktól és tanulástól elég ideges leszek, ezt is hozzámondta annak idején, hogy valahogy le kell vezetnem a feszültségemet. Félre ne értsétek, nem azért mondja, hogy ő is megcsalhasson, és nem is "szólít fel", hogy tegyem meg, csak elmondja, hogy mit hallott a légiósoktól, katonáktól és azok párkapcsolatairól.

Szerintetek ha mindezek tudatában egyszer mégis felmerülne és lehetőség is lenne rá, mennyire lenne elítélt dolog, vagy milyen fényt vetne a kapcsolatunkra? Vajon tükörbe tudnék nézni utána?

Vagy hogy vezessem le a feszültséget? A suli mellett dolgozom is, így eljárni rendszeresen sportolni sajnos már nincs időm.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. jan. 12. 10:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Normális esetben nem fog felmerülni, mert bárkivel is hoz össze a sors, nem fogsz vonzódni hozzá. Ha mégis, akkor te is műkapcsolatban vagy, és tedd fel magadnak a kérdést, hogy miért.
2014. jan. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak kifogás, mentegetözés. Nekem is vizsgaidöszakom van, képzeld, nem sportolok, nem élek szexuális életet, se barátom, se szeretöm, és fel se merült, hogy ilyennel kéne levezetnem a feszkót. Mégis túlélem.

Ne tedd.


20L

2014. jan. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, de én úgy kidobnálak :-D
2014. jan. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
52 hétből 9 hét együttlétet én nem nevezném párkapcsolatnak. Inkább az alkalmi kapcsolat szintjén van. Ebben az esetben egyik fél sem várhat el a másiktól semmit, tehát véleményem szerint lelkiismeret furdalás nélkül szabad a vásár. Gondolom a barátod (párod???) sem él önmegtartóztató életet...
2014. jan. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem fura ez az egész.

Ha szeretek valakit nem tudok mással lefeküdni. Kérdés hogy te minek tekintend őt? Szexpartnernek vagy olyan férfinak akivel a jövődet elképzeled?

Az is furcsa hogy ő elfogadja hogy te mással lefekszel.

Én biztosan nem tűrném hogy a párom mással szexszeljen. Majd szétvetne az ideg és a féltékenység.


Ez a feszültséglevezetés még egy jó nagy baromság. Menj el futni vagy edzőterembe az isten szerelmére...

2014. jan. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Számomra egyáltalán nem elfogadható, de szerintem ilyen helyzetbe nem is mennék bele. Az is biztos, hogy ha én megcsalnék valakit, nem tudnék a tükörbe nézni.


Viszont ez a ti életetek, ti tudjátok. Ha ő komolyan gondolja, hogy elfogadja a megcsalást, és te is tudnál ezzel a tudattal együtt élni, akkor csináld.


Ha megcsalni lenne időd a barátodat, akkor van időd más módon is levezetni a feszültséget. :) Nem tudom, mit szeretsz csinálni, de már az is segít ha többet sétálsz (pl. gyalog mész a munkahelyre; kivéve Budapest belvárosában...), inkább lépcsőzöl lift helyett, de otthon is tornázhatsz, jógázhatsz, vagy elmész bulizni, stb. Az önkielégítésről nem is beszélve. :)

2014. jan. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ez biztosan párkapcsolat így? :)

én 25 vagyok, de nekem már az is zavaró ha a lány más városban lakik. Nem tudnék úgy elképzelni egy párkapcsolatot, hogy nem tudunk találkozni 2-3 naponta anélkül hogy órákat utazgatnánk. Egy normális kapcsolatba azért beletartozik hogy elmenjünk moziba, sétálni, kávézni.

Ahogy látom nálatok az van, hogy pár hetente-havonta hazajön, aztán valószinűleg nem másztok ki az ágyból pár napig. Közben meg ki tudja mit csinál ő. (jó mondjuk max qrvázni tud ott ahol van, de akkor is)

2014. jan. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Mielőtt félreértenétek, megismétlem, hogy NEM merült fel a gondolata sem nálam, NEM akarom! :)

Mull Pasha: miért ne lehetne igazi kapcsolat? Egy légiós katonának tiltva van, hogy párja legyen? És nem tud mást csinálni, a légióban nem igazán vannak nők, és k.rvákat is csak a magas rangúaknak fizetnek. :D

2014. jan. 12. 12:11
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez után a kérdés után még képes vagy leírni, hogy a dolog gondolata sem merült fel nálad? Mi van?
2014. jan. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
tedd ami jól esik, ha neked erre van igényed..ösztönlények vagyunk mindíg erre beszélik ki magukat a férfiak is :)
2014. jan. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!