Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Mit csinálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
A barátomat próbára akartam tenni. Egy kamu facebookból írtam neki.. És a kamu facebookban elkezdtünk beszélgetni. Feljött a találkozás,smárolás,szex. Írta,hogy abba lenne benne,amibe én. Végén az jött ki,hogy találkozna is , és lehetne bármi köztünk. Mert így már biztosra tudom,hogy megcsalna. :/ Csak simán szakítsak és ennyi, vagy hogy?

2014. jan. 8. 20:32
 1/7 fahéjas Alien ***** válasza:
Lehet nem véletlen, ha ilyen paranoid mód viselkedsz vele. gondolom nem illetek össze, csak betömitek a rést.
2014. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a szomorú az ilyen helyzetekben, hogy ez nem csak a párodat minősíti, hanem téged is.
2014. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Össze se kellett volna jönnötök, ha mindkettőtöknek ennyi esze van...
2014. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a kapcsolat már rég nem működik, ahol hiányzik a bizalom és ilyenek történnek meg. Jobb is, ha vége. Ha csak simán szakítasz vele, úgyis kérdőre fogja vonni az okát, mondd el az igazat, úgyis mindegy már.
2014. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
honnan tudod, hogy nem tudja hogy tiéd a kamu facebook és csak szívat?:D Velem is volt hasonló, de én tudtam hogy ő ír (ha tudja, hogy írsz akkor hamar rájön)
2014. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is tudja, mert honnan szedtél sok képet? az eleve gyanús, ha csak egy profilképed van. Honnan vannak a kamu profilodnak ismerősei?
2014. jan. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ismerősöket megfelelő beállítás mellett még az ÉN ismerőseim sem látják. Ergo, meg lehet oldani. A képek is lehetnek hamisak és a többi meg már jön magától...
2014. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!