Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vehetem megcsalásnak? (csók)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vehetem megcsalásnak? (csók)

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 2 éve vagyunk eggyütt és már egy éve távkapcsolatban,suli miatt.2 havonta látjuk egymást.600km a távolság.kb fél éve a távolság miatt aztmondta meggyengült a szerelme és nem tudta mit érez, és most utólag derült ki mert elmodta hogy csókolózott egy pasival elmondása szerint elgyengült pillanat volt.nagyon megbánta azt mondja és az életénél is jobban szeret mostmár. mindig csak arra tudok gondolni hogy mit tett. elfogadnátok megfelelő indoknak ezt ti és megbocsájtanátok?

2014. jan. 12. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha csak csók volt és tényleg rájött, hogy hülyeséget csinált, akkor nem olyan nagy a vész, de kicsit "szorosabban fognám"
2014. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kismutyesz_ ***** válasza:
100%
Megcsalás, legalábbis számomra. De téged sem szeret igazán ezek szerint.
2014. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretném a csajszit akkor igen :)
2014. jan. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem bíznék meg benne ezek után 100%-osan, de még nem dobnám ki ha szeretem
2014. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 PearlDiver ***** válasza:

Ha csak egyszer követi el, akkor megbocsátható, igen. Én egyszer olyan megcsalást is megbocsátottam, amiben szex is volt (igaz hogy közben rájöttem, mást szeretek ezért vége lett).

De ha ez többször is előfordul, az alól már nincs mentség mert tudta, hogy mire számíthat.

A távkapcsolat nehéz ügy, mert a szerelem testi kifejeződésének nagyon erős elvonási tünetei vannak, ez részben megmagyarázza a hűtlenséget, de akit tényleg szeretsz azért tudsz vállalni egy kis önmérsékletet.

Azért ne rúgd ki szegényt, inkább beszélgessetek sokat a magányról.

2014. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én pasim szexelt egy másik novel, mondván, h kellett neki a változatosság. Vele maradtam, de megérte!
2014. jan. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia velem is volt már ilyen csak akkor még a nagyon az elején voltunk és ugyan ez volt csak mi nem lakunk ilyen messze egymástól én megbocsájtottam neki és szerintem ha szereted és hiszel neki akkor higgy neki :) persze fogd szorosabbra
2014. jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

igen, ez megcsalás. a barátnőd, akit szeretsz és tisztelsz megcsalt téged....

én egyhamar nem bocsájtanék meg.

2014. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de ez lehet kiváltó ok? és nektek elfogadható? amugy igen nagyon szeretem.
2014. jan. 14. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!