Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehetném jóvá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetném jóvá?

Figyelt kérdés
Megcsaltam a barátomat, de csak ezután jöttem rá h nagyon szeretem, és egy hajszál választ el attól h ne legyen vége. Tudnátok adni valami ötletet?

2014. jan. 20. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Úgy, hogy elhagyod, hogy találjon jobbat helyetted.
2014. jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem akarom elhagyni, és ő sem engem, aditt még egy eséjt és ezt ki akarom használni. jó akarom tenni.
2014. jan. 20. 16:39
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

akkor ezután ne csald meg

nincs olyan, hogy megcsalod, aztán sütsz neki sütit és jóvá tetted...

csak idővel tudsz bizonyítani.. tettel nem...

2014. jan. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
akkor ne csald meg és mindig mond el neki ha beszélsz csávókkal és azt,hogy hova mész akkor talán visszanyerheted a bizalmát egy idő után
2014. jan. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

sehogy, soha!


30+F

2014. jan. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

én mondjuk nem értek egyet a 4essel...

a nem megcsalás és a pulikutyaság között sok különbség van.. férfiként én herótot kapnék attól, ha a barátnőm minden fingásáról beszámolna.. nekem is van magánéletem és neki is, és ez így van jól

nem kell beszámolni mindenről, de ha rákérdez, akkor gond nélkül elmondhatod

2014. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem őt és megígértem neki h helyre hozom a dolgokat h újra bízhasson bennem, nem ezt érdemelte.
2014. jan. 20. 16:45
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne akard utólag jóvá tenni, ne erről beszéljetek folyton, és főként te se ostorozd magad, az önváddal nem fogsz előrébb jutni.

Ha őszintén szeretitek egymást, és a párod valóban akarja/tudja veled folytatni ezek után a kapcsolatot, akkor ezen dolgozzatok, és előre nézzetek, ne hátra.

2014. jan. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

a 6-os és a 8-as elég nagy segítség. köszönöm ezeket nektek.

csak azt akarom h megbízzon bennem, nagyot csalódott de én nem vagyok eza típusú lány.

olyat tudnátok mondanih mit tehetnék? mármint h ne kerüljön meg maradjon velem. az őszinteség sz csak egy dolog. de az nem elég

2014. jan. 20. 16:52
 10/13 anonim ***** válasza:

"nagyot csalódott de én nem vagyok eza típusú lány. "


pl: kezd azzal, hogy nem akarsz egyből kibújni a tetted következményei alól. Jó, hogy szenté nem avatod utána magad.

2014. jan. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!