Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszekedés közbeni/utáni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedés közbeni/utáni szakítás. Jóvá lehet tenni?

Figyelt kérdés

Szóval nem azért szakítottunk, mert kiszerettünk egymásból, hanem elfajuló veszekedés miatt. Akkor ezt valahogy vissza lehet csinálni?

Ma találkozunk, mit tehetnék (nőként, és nyílt utcán) hogy ne legyen végleges a dolog?

Nem olyasmi miatt vesztünk össze, mint megcsalás vagy ezek, hanem mert úgy éreztem, elhanyagol és nem szán rám elég időt (főleg, hogy max 40 percre lakunk egymástól, és újévkor láttam utoljára- okkal, persze, de azért a megígért találkozót is lemondta, ebből robbant ki a vita).


Előre is köszönöm a segítséget!


2014. jan. 11. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

velünk is ugyan ez a helyzet, január 1-jén láttam utoljáraa barátomat, 10 napja nem is látott, pedig kocsival 10 percre lakik tőlem, és elhanyagol, alig beszélünk..:/

esetleg mondd neki, hogy te csak méregből mondtad, és olyankor nem szabad döntéseket hozni, ha szeret téged, ő sem hagyja hogy egy ilyen miatt vége legyen :)

21/L

2014. jan. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet,csak nálunk az van,hogy ő annyira besértődött,hogy nem szeretné újrakezdeni.

Annyit tehetsz,hogy nyugodt leszel,és nem támadod,meghallgatod,amit mond,utána te is elmondod,hogy téged mi bánt.Ezeket próbáljátok megbeszélni,de csak is higgadtan.Mi új év óta már összefutottunk,ugyanúgy mondta,hogy vége,de láttam rajta,hogy nem ezt szeretné,csak még friss volt benne dolog.Nagyon nagy türelem kell nekem hozzá.Sok sikert nektek!

2014. jan. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok

megírod, mi lett veletek?

2014. jan. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az lett a megoldás, hogy végül újra összejövünk- de mintha most ismerkednénk meg (így egy év után). És a legelejétől kezdünk mindent. Tudod, randizgatás, "ismerkedés", stb :) Meglátjuk, mi lesz belőle, de nekem biztatónak hangzik :)
2014. jan. 13. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!