Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szex közben a volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben a volt barátom nevét nyögtem, mivel tehetném jóvá?

Figyelt kérdés
Talán megszokásból tettem, de teljesen véletlenül. Az előző kapcsolatot teljesen lezártam, ezért nem is értem. Most okkal haragszik, de szeretném jóvá tenni. Megbeszélni is szerettem volna, de azt nem szeretné. Azt mondja, hogy mindegy.
2013. okt. 26. 07:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Békülős szex? :)

Viccet félretéve, sztem éreztesd vele, hogy őt szereted, és nem a volt barátodat, járj a kedvében.

2013. okt. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég ciki, mert ezt kimagyarázni sem fogod tudni és erre rá mehet a kapcsolatod, hiszen ki akar manapság örök második lenni?
2013. okt. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha pedig revansnak használtad fel a pasi exével kapcsolatba, akkor zzel a műsorral ismét a volt nő felé toltad a 'szekeret'.
2013. okt. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
ezt még nagyon sokáig a fejedhez fogja vágni hiába a jóvátétel,aztán egyfolytában majd csak azon agyal hogy épp kivel feküdsz le mikor nem vele vagy.szerintem elbsztd de csunyán :/
2013. okt. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nah itt kezdődne el a Bundy szintű kapcsolat... Gondolj bele abba, te mit tennél fordított helyzetben?
2013. okt. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

a múltkor is volt egy ugyan ilyen kérdés itt.

a pali bevágta a durcit és szakított a csajjal.


Jóvátenni, ezt sehogy!!!


:D:D:D:D:D

2013. okt. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ezt elk.....tad.

Legközelebb oralisan elegitsd ki ot, teli szajjal nem beszelsz hulyesegeket.

En egy darabig bottal sem piszkalnalak, aztan ha nyilvanvalo hogy ki kell neked akkor talan...

2013. okt. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
innentől kezdve figyelés alatt leszel...
2013. okt. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

De nem direkt volt, nem bántanám meg szándékosan, szeretem őt!

Annyira rossz érzés az egész. Egy hónapja vagyunk együtt, az előzőnek egy éve vége van már (vele 9 évig voltam).

2013. okt. 26. 14:13
 10/17 anonim ***** válasza:
korotok?
2013. okt. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!