Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jöjjek össze vele, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöjjek össze vele, ha nagyon bunkó voltam vele? Hogy tegyem jóvá?

Figyelt kérdés

1 éve tetszik már egy fiú (talán több ez,mint sima tetszés),de félek beszélni vele,mert olyankor 1000 dolog kattog a fejembe,hogy el ne ronstam a beszélgetést,stb.

A baráti körünk egy,mert a legjobb barátnőm pasijának a legjobb haverja a srác,de nem beszélek vele túl sokat.

Azt tudom,hogy imád bmxezni és motorozni,de ezekhez a dolgokhoz én nem tudok hozzászólni.


Együtt megyünk általában bulizni és minden este más csajjal megy el.Szombaton is így volt és mikor mentünk haza a barátnőmmel,akkor megjegyeztem,hogy remélem trippert kap a csajtól,de ezt mások is hallották,mert tegnap volt az évnyitónk és ő is ott volt.Dumált a haverjaival és megjegyezte úgy,hogy én is halljam,hogy "és nem kaptam trippert".Pénteken írt először chaten és akkor órákig beszéltünk folyamatosan és küldtem neki egy számot,amit később kitett az idővonalára is.

Azóta nem írt és a suliba nem is köszönt ma.

Annyira elszúrtam,de én azt nem akartamolyan hangosan megjegyezni,csak kicsúszott a számon.

Hogy tegyem jóvá?

Lehet,hogy hülyeség,de már voltak "jelek",mintha tetszenék neki,de ezek után nem tudom,hogy mit tegyek...Olyan ciki.

15L


2013. szept. 2. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy ilyen s-ggfejjel akarsz összejönni? Van egy rossz hírem , ha mindig más csajjal megy haza és "buliztok" egyem a kis szíveteket...Téged is max a p-nádért fog tartani vagy , hogy villogjon veled.


18/f

2013. szept. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!