Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Csók->megcsalás érzet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Soha nem gondoltam volna, hogy idegenek véleményét fogom kérni, most kétségbeesetten mégis ezt teszem:


Nemrég telelni mentem a családommal, miközben a barátnőm, akivel 4 hónapja vagyunk együtt, itthon volt.


Miután hazaértem és találkoztunk, azt mondta, hogy olyat tett, amit nem kellett volna és egy levelet nyomott a kezembe:


Kedves én:


Egy kapcsolat alapja az őszinteség, és mi megfogadtuk, hogy mindig őszinték leszünk egymáshoz, akármennyire nehéz is és fájdalmas néha. Ha megtiszteljük a másikat azzal, hogy mindent elmondunk neki, az már nagyon nagy szeretetre utal.

Hibát követtem el. Elmentem bulizni nélküled. Hiányoztál rettentően és ...(barátnő) rábeszélt, hogy menjünk el, mert attól hátha kicsit ellazulok és jobb lesz. Nem lett jobb.

Most tényleg sokat ittam, jó néhány kört tequiláztunk meg pálinkáztunk stb. Aztán volt egy csapat akikkel beszélgettünk és smároltam egy fiúval. Semmit nem éreztem csak azt, hogy rettentő fáradt vagyok ez a dolog pedig reggel tudatosult bennem. Sok ember volt ott, sokan tudják ezt, de ismernek, és mindenki tudja mennyire szeretlek.

Sokat sírtam emiatt, nem tudtam tükörbe nézni. Beszélgettem a legjobb barátnőimmel is... Aztán rájöttem arra, hogy semmi nem véletlenül történik, ez egy próba mindkettőnk számára, ha a kapcsolatunk elég erős ahhoz, hogy ezt kibírja, akkor együtt kell maradnunk. Nehéz így elfogadni magamat, de mindenki követ el hibákat. Azok pedig azért vannak, hogy tanuljunk belőlük és mégjobban megtudjuk becsülni és szeretni amink van. Őszinte szeretettel: ...



Jelenleg azt érzem, hogy nagyon szeretem ezt a lányt, és azért is zavar, bánt ez ennyire. Eszem ágában sincsen elhagyni őt, vagy megbántani. De itt és máshol is utánaolvastam, hogy nem feltétlen kölcsönös ez a szeretet, ha ilyet csinál az egyik. "Az alkohol kihozza az emberből azt, ami valójában. Oldja a gátlásokat, tehát azt is megteszed, amit amúgy nincs pofád, de megtennél."


+info: Kérdeztem, hogy igen csók, meg stb, aztán szexitánc, tapizás ilyesmi is igaz? Válasz: nem emlékszem. nem történt ilyen.


A KÉRDÉSEM:


Szerintetek normális, ha úgy gondolom, hogy azonnal nem érdemes szakítani, és az alapján döntöm el a kapcsolatunk későbbi sorsát, hogy milyen érzések lesznek bennem, mennyire marad meg ez a megbántottság érzet? Elvégre egy smaci nem a világ vége, mégis baromi rosszul esik.


HATALMAS KÖSZI!



2014. febr. 3. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy szépen tálalta a dolgot, konkrétan úgy írta meg, hogy még neked legyen bűntudatod, amiért magára hagytad pár napra.

Ahogy te érzed úgy dönts, a te életed. Én személy szerint nem bocsátanám meg, bármennyire is szeretem. Az a barátnő is jófej lehet, ha hagyta, hogy ez megtörténjen.

2014. febr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet úgy is gondolkozni ahogy te, hogy nem a világ vége, de akár úgy is, hogy ha egyszer megtörtént akkor megtörténhet sokadjára is...

Ez az egész rajtad múlik... Habár azért az tény, hogy legalább őszinte volt, és nem hallgatta el az egészet...

Tényleg rajtad múlik, hogy mennyire tudsz ezzel együtt élni, hogy mennyire tudsz ezek után bízni benne:)

2014. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Hogyha szereted megbocsájtasz neki! És várj egy kicsit és ha idővel úgy is megoldódik minden..:)
2014. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha nagyon szereted, és úgy érzed, h ezt el tudod neki nézni, akk sok sikert, és éljetek boldogan:) sztem megbánta..
2014. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Froncsi ***** válasza:

A levelet tényleg nagyon ügyesen csavarta, úgy, hogy majdnem csak neked legyen bűntudatod, ha elhagyod.

Nem egyszerű a dolog, embere válogatja. Én mondjuk azt, hogy részeg valaki, egyáltalán nem tartom mentségnek. Ha részegen lefekszik valakivel az is akkor bocsánatos?

Nagyon gondold át magadban ezt a dolgot. Tedd fel a kérdést, ő megbocsájtana-e, ha részegen lekapnál egy másik lányt.

Illetve kérdés, hogy ha erre képes volt egyszer, akkor mi garantálja, hogy nem teszi meg újra? Mindig majd ír egy ilyen kis levelet? Tudom, hogy nagyon rossz érzés, és a döntés nehéz, mert szereted, és ez nagyon elködösíti az agyad.

2014. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem buliban egy csóknak semmi jelentősége. Ott ahol mindenki ivott és mindenki szabadnak érzi magát, ott a csók csak annak a jele, hogy tetszettek egymásnak ami az utcán max annyi lenne, hogy finoman végig mérik egymást. Persze nem azt mondom, hogy normális ez egy kapcsolatban de egyszer még megeshet. Valószínűleg a srác kezdeményezett és a csaj mivel ivott csak akkor vette észre, hogy mi van mikor már megtörtént. Ez már jó pár pillanat ezek után elkezdett gondolkodni, hogy mi is van majd lassan leesett neki, hogy van barátja. Ez akár fél perc is lehetett. Ez már smárolásnak számít de egyszer elnézhető szerintem. Főleg ha nagyon szeretitek egymást.
2014. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kicsit furcsa nekem a levél, olyan mintha manipulálni akarna, hogy bocsáss meg neki. Szerintem rajtad múlik, ha te úgy érzed, hogy ennek ellenére szereted és képes lennél megbocsátani neki, akkor tedd azt! Azt senki sem tudja megjósolni, hogy mennyire marad benned tüske, ahogy azt sem, hogy a lány részéről ez csak egyszeri eset lesz-e, de én pl azért adnék még egy esélyt, persze ezt is csak óvatosan. Fokozatosan szabad csak újra bizalmad szavazni neki, mert utána csak te sérülsz. Legalábbis szerintem. Remélem, sikerül jól megoldanotok!
2014. febr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg neki és szeresd örülj hogy van aki szeret...


Nem mindenki ilyen szerencsés...

2014. febr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hát nekem elég furcsa h (gondolom egy hetet voltatok kb...) ennyit nem bír ki...én a helyedben szakítanék mert ugye ha megcsinálta egyszer megcsinálja mégegyszer (az alkohol nem mentség sose)...és négy hónapot szerintem könnyen ki lehet heverni..könnyebben mint mondjuk 1 évet vagy felet..
2014. febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!