Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás után reménykedjek?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után reménykedjek?!

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit megismertem az év elején, barátnője van már 4 éve.

Elég közel kerültünk egymáshoz. Megtudtam, hogy egyszer már megcsalta a barátnőjét, amiről ő nem tud, de valószínűleg, ha kiderülne akkor se szakítana vele a csaj, mert annyira szereti.


Most sikerült másodszor is megcsalnia velem. Reménykedtem benne, hogy most hátha engem választ.

Majd vita keveredett, hogy hogyan tovább...?!


Érvként felhozta, hogy ő azért szereti ám a barátnőjét, és annyira egyszerű most így az élete, nem szeretné velem bonyolítani, meg amúgy távkapcsolat lenne a javából, mert messze lakunk.


Szerintem csak el van kényelmesedve ebben a kapcsolatban, és ez valóban így van. Fél attól, hogy mi van ha velem nem jönne össze és "kidob az ablakon" egy 4 éves kapcsolatot...és ezért inkább nem kockáztat.


Jobb, ahogy most van, mint megbánni, mert visszacsinálni már nem lehet.

A másik nyomós ok, hogy valószínűleg egy idő után ráunnék a távkapcsolatra, vagy kiderül hogy nem illünk össze és szakítanék vele.


Mit gondoltok?

Reménykedjek benne,hogy hátha meggondolja magát?

Vagy egyáltalán szereti-e még a barátnőjét? Én úgy érzem ez már csak megszokás.

Hogyan tudnám bizonyítani, hogy én valóban tudnám őt szeretni, ha merne kockáztatni?


2014. jan. 30. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha szeretné akkor nem csalná meg és PONT!

Nincs mit ragozni.

Te meg simán belementél, te sem vagy jobb nála.

2014. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, te vagy az áldozat... Erre nem lehet mit mondani, a srác egy gerinctelen, gyáva szemétláda, igaz te sem vagy sokkal jobb és mégis miben akarnál reménykedni? Távkapcsolatban összejönni egy olyan fiúval aki folyton csalja a barátnőjét? Téged is megcsalnak egyből mihelyt oldalra nézel.

Nagyon ostoba vagy.

2014. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem hagyd...A távkapcsolatok általában amúgy sem működnek. Másrészt meg ha a csávónak van barátnője, akkor minek kellessz te oda harmadiknak??., csak hogy elronts egy kapcsolatot?!...
2014. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

eszed az nincs ribi! :D


nem szereti de a másik nő jobb

2014. jan. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak azt a szegény lányt sajnálom. Mindent megad neki, ami tőle telik.. Szerinted ott hagyná? Csak izgalomra vágyott a srác.
2014. jan. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Se a pasi, se te nem vagy 100as.:( Sajnálom, hogy ilyen világban él az a 2. csaj.:( Nem ezt érdemelné.
2014. febr. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most őszintén? teregesd ki a lapot a barátnőjének kíméletesen. a barátnője nem érdemli meg, hogy ilyen paraszttal legyen. ti meg szenvedjetek. egymással v egymás nélkül.

szerintem barátnőjének tudnia kell erről is az előzőről is. de ne legyél bunkó vele, nem ő tehet az egészről. a srácot meg szerintem hagyd

2014. febr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!