Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Léteznek ilyenkor érzelmek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek ilyenkor érzelmek?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi egy nővel többször is találkozik és lefekszik, úgy, hogy közben családja is van és nem csak 1x fekszik le egy adott nővel hanem többször is és ezt a dolgot fenn is tartja akkor ott lehetnek érzelmek? Létezik, hogy ilyen kapcsolatot 0 érzelemmel lehessen hosszabb ideig csinálni vagy valami több is van a dologban a férfi részéről?

2014. febr. 3. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Érzelem mentes... Pár alkalomra jó neki a csaj, mert a felesége épp nem akar vele, aztán úgyis lapátra tevés lesz a vége...
2014. febr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az már elég érzelem hogy kívánják egymást! Vonzódnak egymáshoz. Legalább is nekem ez a tapasztalatom.
2014. febr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kényelemszeretet is egy érzelem.
2014. febr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Már többször leírtam, hogy mi férfiak máshogy nyílunk meg a nők előtt, mint egy nő a férfi előtt.


A nőknek bíznia kell egy férfiban ahhoz, hogy lelkileg megnyíljon előtte, majd engedjen a férfi szexuális közeledésének.


Mi férfiak jellemzően először csak szexet akarunk, ehhez elég ha vonzó, és ápolt egy nő. Lelkileg csak akkor nyilunk meg előtte fokozatosan, ha többet is akarunk tőle.


Ha nem akarunk tőle többet akkor is lehet impulzív érzelem. Érzelemmel játszunk a nő testén ép úgy, mint egy hangszeren, vagy érzelemmel hajtunk egy versenyautót, miközben csodálattal tölt el minket motorjának zúgása, gyorsulás és lassulás átélése, vagy csak egy finom húsétel és jó bor kellemes környezetben történő fogyasztása is érzelmi boldogságot okozhat.


Bizalom meg könnyed párkapcsolatban sem szokott lenni a nő iránt. Persze kifele nem ezt kommunikáljuk, mert az sértené a nőt, ami pedig nem érdekünk.

2014. febr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Minden attól függ, h a ffi a családját ott hagyja-e. Ha esze ágában sincs, akkor a felesége iránt megvannak az érzelmek, esetleg frigid az asszony és azért lép félre. Érzelmi alapja max azért van, mert d.gni akar. Személy szerint én hányok az ilyesmitől, de vannak akinek belefér. 36/F
2014. febr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%

#4!


"A nőknek bíznia kell egy férfiban ahhoz, hogy lelkileg megnyíljon előtte, majd engedjen a férfi szexuális közeledésének."


Nem itattad eleget :D

2014. febr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bár itatni nőt nem elegáns dolog, de akkor is marad az elv, italtól kezd a nő a férfiban bízni.
2014. febr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te vagy az a nö? Szeretnél bizni a kapcsolatotok jövöjében?
2014. febr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is voltam már ilyen helyzetben de most épp a szüleimről van szó. Apámnak van "szeretője" de közben anyámmal is együtt van hazajár mindig és úgy csinál mintha semmi se lenne.
2014. febr. 3. 14:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden szeretkezésben vannak érzelmek. A dugásban nincsen.
2014. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!