Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátnőm nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm nem tudom magam túltenni miért?

Figyelt kérdés
5 év után megcsalt a bnőm eddig soha nem tette meg de most megcsalt elsem mondta szó szerint lekellet buktatnom azóta visszakönyörögte magát de bennem van ez a dolog..már 2 hónapja ennek de még most is feljön bennem és olyankor nagyon elmegy a kedvem az egésztől,az önbizalomról nem is beszélve mintha sosem lett volna... miért van ez ?

2014. febr. 12. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert nem dobtad ki rögtön. Így most oda az elégtétel és az igazság.
2014. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért csalt meg? Megbeszéltétek?
2014. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Még Jézus is ezt említette, mint az egyetlen válóokot. Na vajon miért? Innentől már sosem fogsz tudni úgy megbízni benne, mert átvert. Most már kár lenne sajnálkoznia rajta és megbánnia. Ez nem olyan dolog, ami javítható. És még nem is magától mondta el, tehát sunyi és lapított. Nem megbízható.

Hagyd ott, jobb lesz neked mással! Hidd el!

2014. febr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
megérdemled ha ezek után nem vágod ki a pi#sába
2014. febr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az elégtétel megvolt... meg is beszéltük látom is rajta hogy teszi magát hogy a kedvemben járjon mindent megtesz de annyira rosszul érzem magam és kimondhatatlanul fáj
2014. febr. 12. 13:00
 6/10 anonim ***** válasza:
de ennek már úgy sincs semmi értelme max. a magánytól félsz de azt csinálsz amit akarsz, én kivágtam volna az biztos. legközelebb majd úgy csinálja, hogy ne derüljön ki.
2014. febr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
da arra az 1 re rájöttem mostmár 1-etlen egy lehetőséget sem fogok kihagyni hogy egy kis laza szex legyen valakivel is :)))))) és megtanultam h mindenkibe lehet csalóódni akár 5 év után is :))))
2014. febr. 12. 13:06
 8/10 anonim ***** válasza:

Biztosan nem lovalod bele magadat?

Sokszor követik el azt a hibát, hogy hajlamosak erre, és már régen megbocsájtott,

de nem képes észrevenni. Ha erről van szó, a felismerése már komoly előrelépés lesz. És ne hagyd ki a számitásból, hogy az emberek hibáznak, néha k. nagyokat.

Oltári hibákat mindenki követ el, ha nem is megcsalást, hanem mást. Te is, vagy csak fogsz, de neked is lesz szükséged megbocsájtásra.

Ha viszont tényleg képtelen vagy megbocsájtani neki, szerintem szólj neki, hogy ez nem fog menni.

Azért merem ez utóbbi mondani, mert te legalább dolgoztál a megoldáson, nem reflexből boritod az asztalt, hanem akarod a megoldást, ami csak nem akar sikerülni. Szerintem még a fenti szempontok alapján párszor gondolkodj el rajta, és ha tényleg nem fog működni, akkor sajnos meg kell lépned a szakitást.

2014. febr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igen ennek tényleg sok értelme van, és most te is félrekúrs#. ezzel mi jobb? ez egy kapcsolat? minek tetted fel a kérdés, mit vártál komolyan?
2014. febr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az hogy seggbevágtad, ezek szerint mégsem volt elégtétel...
2014. febr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!