Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az emberek miért nem fogják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért nem fogják fel, hogy a megcsalás csak és kizárólag a megcsaló fél hibája, nem a megcsalt félé?

Figyelt kérdés

Azzal érvel mindenki, hogy biztos volt valami zűr a kapcsolatban, azért csalta meg. Ez természetesen igaz. De egy ilyen helyzetben sem a megcsalás a megoldás. Véleményem szerint ez lenne a helyes sorrend:

1. Az egyik fél szerint nem működik jól a kapcsolat, odamegy a párjához, hogy megbeszéljék.

2. Ha a párja ettől elzárkózik több próbálkozás után is, vagy nem tudják megoldani a problémáikat, akkor szakítás/válás, hiszen nem működik a kapcsolat.

3. Miután szakítottál, lehet mással kavarni. Így senki sincs megalázva.

A megcsalt fél legfeljebb abban lehet hibás, hogy tönkrement a párkapcsolat, de a megcsalás nem az ő hibája, az minden esetben a legnagyobb gerinctelenség, bármilyen rosszul működő kapcsolat esetén. Miért olyan nehéz ezt felfogni?


2014. febr. 9. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Jobban érzed magad, hogy ezt leírtad?
2014. febr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Olyat követelj egy másik emberen, amit te magad is megtudsz adni, és nem csak akkor szövegelsz, mikor te kerülsz a másik oldal helyzetébe.
2014. febr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
örülnék,ha olyan szerencsés lennék,hogy van párom és még megcsalni is akad kivel.
2014. febr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
A megcsaláshoz majdnem mindig 3 ember kell. A két félre, akik el jutnak odáig (közösen!) hogy az egyik félrelép, és a szeretőre.
2014. febr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában a nők szoktak ezzel takarózni, mármint amikor a nő csalja meg a párját. Hogy elhanyagolták nem tőrödtek vele,, nem érezte mellette magát nőnek, nem kapott elég érzelmet, szeretetre vágyott, stb. A férfi legalább bevallja, hogy csak ment a farka után. :D
2014. febr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

a megcsalás OKA az igaz hogy mindkét fél hibája, de a megcsalás maga az nem..

az gerincesség és tisztesség kérdése..

ha engem megcsalnak, az a kapcsolat nem létezik, de ha előtte szakított volna akkor egy megaláztatás és becsapást megelőztünk volna..


ennyi..

az oko mindkét félen állnak a cselekedet, mint megcsalás azon, aki megteszi

2014. febr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Képzeld, kedves 2. válaszoló, ha én valakit nem szeretek, azzal szakítok. Ez így a logikus. De megcsalni soha eszembe se jutna. Ha nem ő kell, hanem más, akkor nem vele járok, hanem mással, ilyen egyszerű.
2014. febr. 9. 12:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akit megcsalnak, az magában keresi a hibát, hogy esetleg nem adott meg valamit, nem elég jó. Ha valami nem megy, nem kell erőltetni, de a sunyiságnál és a kettős játszmánál nincs aljasabb. Én mostanában életem át hasonlót, és sose értettem egyet azzal ha még benne vagy egy kapcsolatban miért kell már a következőben fél lábbal benne lenni... de nyilván én vagyok/voltam maradi felfogású 24 éves nő létemre.
2014. febr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert áldozathibáztató világban élünk, meg amúgy is, emberellenes a környezetünk. Ugyan honnan tudhatnám, hogy a páromnak nem jó, hiányzik neki valami, ha nem beszél. A szánk nem csak evésre és szexuális tevékenység folytatására van, hanem - mily meglepő - arra is, hogy BESZÉLJÜNK!
2014. febr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!