Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem szeret, imád, nagyon élvezzük egyött a szexet, mégis megcsalt, többször is. Két gyermekünk is van. Válni nem akar. Alkoholista, depressziós is. Ki tud megoldást erre?

Figyelt kérdés
Gyógyszert is szed,de igy még rosszabb lett.
2014. jan. 7. 03:00
1 2
 1/19 Költőnő? ***** válasza:
szakember, szaksegítség (nem csak gyógyszer) vagy válás
2014. jan. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Biztos van valami oka, miért süllyedt ennyire mélyre.
2014. jan. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Barmilyen kegyetlen is,szerintem a valas az egyetlen megoldas :((
2014. jan. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%

Ne szedjen gyógyszert! Én egyszer kezdtem el szedni nemrég(poszttraumás stresszre) és majdnem megöltem magam tőle pedig sosem volt ilyen hajlamom, s szeretnék még élni, vannak céljaim.

rombolnak ezek a vackok, nem jó belepiszkálni az elmébe! az ilyen gondoknak lelki okai vannak, s fel kell őket dolgozni...

az alkohollal is le kellene állni sürgősen... hidd el, én már csak tudom milyen egy alkoholistával együtt élni.

2014. jan. 7. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Menj el az alkoholisták hozzátartozóinak szervezett 12 lépéses önsegítő programba!

És addiktológushoz jártok?

2014. jan. 7. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ne a gyógyszertől várja a megoldást, azt sürgősen hagyja el! Veszélyes dolgok ezek, az "orvosnak" titulált "szakemberek" csak a lelki problémás embereken élősködnek/kísérleteznek (és százalékot kapnak a felírt "gyógyszerek" után, amik valójában tudatmódosító drogok), de semmit sem érnek ezek. Láttam elégszer a környezetemben. A problémát magát kell megoldani: pia letesz, a gondokkal pedig érdemben foglalkozni kezd és helyreteszi őket. Addig nem lesz jobb! Ez a megoldás. Ha így tesz, jobban lesz. Ha szereted és meg tudod bocsájtani neki, hogy megcsalt, akkor maradj mellette és támogasd, de közben védd meg magától és ne engedd inni. Ha nem tud mértéket tartani, egy kortyot se!


Ha nem tudod elviselni, hogy megcsalt - mert szíved joga ez is - elválhatsz tőle. Ezt mondom mint vallásos ember, mert még a Biblia is a házasságtörést említi, mint az egyetlen válásra jogosító okot. De ha nagyon szereted, talán meg tudod bocsájtani neki.

Azért viszont még ha meg is bocsájtasz neki, én mindenképp tisztán a tudtára adnám, hogy ha még egyszer előfordul, kereshet új lakhelyet.

2014. jan. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Őőőőő javits ki, de én úgy emlékszem, hogy jóban-rosszban...


Az alkohol miatt csalt meg? (arra tippelnék)


A feleséged nagyon komolyan, és súlyosan beteg! És igen, volt a családban alkoholista, tudom micsoda kinlódás velük, de b+ te megfogadtad, hogy mellette leszel!

Az alkohol problémákra nagyon komolyan felkészült apparátus létezik le lehet róla jönni. Ideggyógyszert a depressziójára nem is kaphat, vagy ha kapott nem ihat rá.


A megcsalás másik kérdés. Gyanitom a pia miatt lép félre. Ha nem, akkor pedig más irányból közelitsd meg a dolgot, kezeld külön ezt a részt.


/Én személy megmondtam a feleségemnek, hogy én meg fogom bocsájtani neki ha esetleg félrelép, mert nekem ő kell, én nem teszek olyat amivel elveszithetem, és mindent meg fogok neki bocsájtani, hogy ne veszitsem el! A kérdés kitárgyalása nem releváns, csak szó került róla, és megbeszéltük, kitárgyaltuk ha már szóba jött. :) Ha másra nem is, arra jó volt, hogy mindenki magában felmérje mi fér bele, és mi nem. /


Nem vagy köteles eltűrni, hogy megcsaljon, de azt a szempontot azért vizsgáld meg, hogy 1. szereted e annyira, hogy kitartasz mellette jóban-rosszban 2. Lásd: Súlyosan beteg ember!

Nem tudom ezeket megrágtad e már, ha nem akkor mindenképpen javaslom

2014. jan. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát, sokan szidják a pszichológusokat, mint semmirekellő, ostoba pénzhajhászokat, de a depresszión elsősorban nem a gyógyszerek segítenek, hanem egy szakember vezetésével történő hosszas, kitartó terápia. Az alkoholizmus ellen viszont nincs más megoldás, mint a leszokás. Így vagy úgy. A gyerekeknek sem tesz jót vele, sőt.
2014. jan. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Maradj vele, minden okos ezt javasolja!


Drogfüggő, depressziós, félre is lép. Imád!


Dobd ki, nincs önbecsülésed?

2014. jan. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Én személy megmondtam a feleségemnek, hogy én meg fogom bocsájtani neki ha esetleg félrelép, mert nekem ő kell, én nem teszek olyat amivel elveszithetem, és mindent meg fogok neki bocsájtani, hogy ne veszitsem el! "



Dowd, mitől lettél ennyire társfüggő? :D

2014. jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!